Moderný konferenčný stolík uviedol Oliver Nikolic

Tagy:  konferenčný stolík, stôl, stolík, odkladací stolík, nábytok, interiérový nábytok, drevený stolík, drevo, sklo, ant, oliver nikolic

Sponzorované odkazy:

Moderný konferenčný stolík uviedol Oliver Nikolic

Konferenčný stolík neodmysliteľne tvorí súčasť obývacej izby, kde najčastejšie vypĺňa priestor sedacej súpravy. Dizajn týchto odkladacích a dekoračných stolíkov je nekonečne rozsiahly, ich výber je obmedzený iba interiérom a osobným vkusom.

Konferenčné stolíky zaznamenávajú dizajnový boom, stávajú sa najdiskutabilnejším projektom mnohých dizajnérov i samotných užívateľov. Na ich vzhľad sa kladú vysoké nároky, avšak s poľutovaniahodným ide o nároky estetické, nie funkčné a technické.

Dizajnér Oliver Nikolic predstavil konferenčný stolík, s jednoduchým pomenovaním – Ant. Stolík spĺňa nielen stránku estetickú, ale aj praktickú, jeho moderná verzia pojednáva o jednoduchom dizajne zahalenom do maximálnej funkčnosti.

Konferenčný stolík Ant je vyrobený z klasických materiálov, ktoré sa nijako nelíšia od svojej konkurencie – k výrobe bolo použité drevo a sklo. Unikátnosť však spočíva v oddelenom priestore dvoch samostatných dosiek stola, ktoré ho umožňujú používať viacerým užívateľom naraz.

Nenápadný dizajn, prírodné a decentné materiály dovoľujú integrovanie stolíka do rozmanitých interiérov, a to bez narušenia existujúceho konceptu priestoru.

funkčnosť, praktickosť a dizajnfunkčnosť, praktickosť a dizajn

zdroj: http://www.behance.net/…table/909487

Článok Moderný konferenčný stolík uviedol Oliver Nikolic bol publikovaný 13. února 2014 v 06.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...