Striebro, ako nevyhnutný prvok interiéru

Tagy:  striebro, strieborný, nábytok, strieborný nábytok, chróm, chrómové, nerez, interiér, dekorácie

Sponzorované odkazy:

Striebro, ako nevyhnutný prvok interiéru

Od elegantnej nerezovej ocele v podobe kuchynských spotrebičov až po chrómované závesné lampy, to je výpočet pojmov so spoločným menovateľom: striebro.

Strieborné tóny dávajú interiéru štýl, pocit exkluzívneho prevedenia a celkovej atmosféry priestoru. Pocit chladu v podaní striebornej farby je v tomto prípade nahradený pocitom sofistikovaného stvárnenia.

Strieborné tóny sa odrážajú v rôznych kovoch, môžu nimi byť samotné striebro, nerez, nikel, chróm alebo platina. Strieborné tóny sú ideálnou voľbou na vylepšenie interiéru, vďaka ktorým dosiahneme exkluzívneho a luxusného vzhľadu.

Široké zastúpenie striebra môžeme aplikovať do kuchyne, kde sa používa vložením do kuchynských ostrovčekov, pracovných dosiek, odsávačov pár, nástenných políc a spotrebičov.

Hoci strieborné tóny sú na pohľad studené, v interiéri pôsobia neutrálne a dokážu sa snúbiť so všetkými farbami.

Nábytok v podobe strieborných odtieňov, glamour nábytok, je prvkom prekvapenia a nadčasovej aktuálnosti. Mnohokrát k tomu postačia aj malé detaily, ako sú napríklad chrómové alebo nerezové nohy stola, stoličky či televíznych stolíkov.

Kovové poňatie môžeme aplikovať aj na stenu, a to v podobe strieborných tapiet, ktoré dodajú miestnosti nový vzhľadový rozmer. Tapetu môžeme použiť iba na časť steny, ako akcent alebo na celý priestor. Záleží na dizajne tapety, jej jednoduchosti a štýle interiéru.

Nesmieme zabudnúť ani na strieborné interiérové ​​textílie a bytové dekorácie, ktoré dodajú priestoru celkovú chladnú komplexnosť.

chladná krása v tónoch striebornýchchladná krása v tónoch strieborných
exkluzívna krásaexkluzívna krása
glamour nábytokglamour nábytok
striebro všade, kam sa pozriešstriebro všade, kam sa pozrieš

zdroj: http://freshome.com/…ur-interiors

Článok Striebro, ako nevyhnutný prvok interiéru bol publikovaný 20. září 2013 v 08.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...