Ikea deťom - nábytok pre najmenších

Tagy:  Ikea, nábytok, doplnky, deti, detská izba

Sponzorované odkazy:

Ikea deťom - nábytok pre najmenších

Obchodné domy IKEA každý pozná a určite si ich obľúbi pre široký sortiment nábytku a bytových doplnkov ponúkaných za dostupné ceny. Firma Ikea myslí aj na najmenších a zaoberá sa navrhovaním a výrobou detského nábytku a hračiek, ktoré zaujmú rodičov aj deti.

Skrinky a poličky na všetky nevyhnutnosti

Deti si určite obľúbia netradičný hravý dizajn a veselé farby, ktorými rad nábytku priamo dýcha. Skrinka v kombinácii červenej a ružovej farby sa bude do dievčenskej izbičky skvele hodiť. Viac chlapčenský je praktický modrý regálik, do ktorého uložíme knihy, hračky ale aj oblečenie. Nízka komodička s tromi zásuvkami je veľmi praktická tiež preto, že prípadný neporiadok v nej nie je vidieť. Roztomilú poličku, ale aj tajomnú truhlicu na poklady si deti zamilujú.

Plnohodnotný nábytok z drevotriesky potiahnutý fóliouPlnohodnotný nábytok z drevotriesky potiahnutý fóliou

Pre naše ratolesti aj ich kamarátov

Miesta na sedenie nie je nikdy dosť. Deti si radi vyberú miesto kam sa so svojimi hračkami uchýlia a praktické umelohmotné stoličky sa im k tomu skvele hodia. Dobre sa prenášajú, sú ľahké a sú prakticky nerozbitné. IKEA na deti myslí nielen pri navrhovaní dizajnu, zaoberá sa tiež tým, aby všetko bolo pre deti bezpečné.

Séria nábytku pre deti v rôznych dizajnochSéria nábytku pre deti v rôznych dizajnoch

Roztomilé svietidlá

Roztomilé lampičky, ktoré vyzerajú ako zvieratká či kvety padnú deťom hneď do oka. Poskytujú príjemné osvetlenie, ktoré nechávame zapnuté počas noci. Deťom také jemné svetlo dovolí pekne zaspať a nebáť sa tmy a v prípade nočného prebudenia vďaka nemu nájdu cestu z izby.

Svietidlá do detskej izbySvietidlá do detskej izby

Aby bolo všetko na svojom mieste

Deti majú veľa hračiek a svojich pokladov. Aby nimi nebola izbička preplnená, je potrebné zaobstarať si úložné priestory, do ktorých budú deti svoje cennosti ukrývať. Skvele im poslúži roztomilé vrecko so zvieracou hlavou. Vrecká v ružových a červených tónoch pojmú najrôznejšie dievčenské drobnosti a deti si do nich budú svoje veci radi ukrývať. Malá ľahká komodička so štyrmi zásuvkami deti očarí. Položiť ju môžu na svoj pracovný stolček, ale aj na skriňu či len tak na zem. Škatuľa so zvieratami aj malé dózičky s číslami nájdu v detských izbách svoje miesto.

Drobné úložné priestoryDrobné úložné priestory

Drobnosti pre deti

Deti si v obchodoch IKEA určite vyberú aj hračky a nových plyšových kamarátov. Svoju zručnosť môžu trénovať posúvaním drevených korálok, celá hračka vyzerá tiež ako zaujímavá dekorácia. Malý stan využijú naše ratolesti aj ich priatelia, stanovať môžu pokojne vo vlastnej izbe. Sada farebného plastového riadu môže slúžiť aj na hranie. Košíček s plyšovou zeleninou je vtipným a milým darčekom, ktorý deti nesklame. Svoje uplatnenie určite nájde aj zelenkavý umelohmotný riad s očami žaby.

V ponuke nájdeme aj hračky či detský riadV ponuke nájdeme aj hračky či detský riad

Článok Ikea deťom - nábytok pre najmenších bol publikovaný 5. února 2013 v 15.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...