Kuchyne Ikea - štýlovo a na mieru

Tagy:  linka, pomôcky, doplnky, IKEA, police, priestor, nábytok, zariadenie, kuchyňa

Sponzorované odkazy:

Kuchyne Ikea - štýlovo a na mieru

Kuchyňa je miestom, u ktorého oceníme, ak je ušitá skutočne na mieru. Pri varení je možné stráviť naozaj dosť času, aby nás táto činnosť viac bavila, oplatí sa investovať do zariadenia aj do doplnkov tak, aby sme vždy mali všetko potrebné po ruke. Zároveň nás iste poteší, ak bude kuchyňa pekne moderne zariadená. O to všetko sa bez problémov postará Ikea, známa švédska firma, ktorej široký sortiment každého zaujme.

Elegantná kuchyňa – keď sa sen stáva skutočnosťou

Kuchyňa by mala dýchať čistotou, byť jasná a priestranná. Ak máme malú kuchyňu aj tak ju možno zariadiť tak, aby ponúkala dostatok miesta. Všetko je otázkou vhodného výberu nábytku. Elegantná kuchyňa v lesklej čiernej a vo farbe kovu je typickou ukážkou moderného zariadenia a vybavenia. Ponúka všetok komfort, dostatok priestoru a tým pádom bezproblémové využívanie. Vo veľkej veľmi dobre osvetlenej kuchyni bude radosť pripravovať ľahký obed i večeru pre mnoho hostí. Všetky doplnky skvele ladia v kovovo striebornej. Tiež použité materiály pôsobia sterilným domom, ktorý v kuchyni nikdy nie je na škodu. Hladké povrchy sa dobre udržujú a nezadržiavajú špinu. Upratovanie preto bude o poznanie jednoduchšie.

Autor: ikea.czAutor: ikea.cz

V tejto pomerne jednoduchej kuchyni nenájdeme príliš zbytočností, tie ostatne do kuchýň ani veľmi nepatria. Všetko je starostlivo usporiadané v šuplíkoch a zásuvkách a veľmi dôležité preto je, aby každá vec mala svoje miesto. Vhodnou organizáciou a usporiadaním nie je problém udržať ani takto veľkú kuchyňu čistú a upratanú.

IKEA – domácka a pohodlná

V nákupnom dome IKEA nevybavíme len moderné decentné kuchyne. Zariadenie tu nájdeme tiež pre domácke útulné malé kuchynky, ktoré zriaďujeme v rodinných domoch aj panelákových bytoch. U malých kuchýň sa budeme potýkať s najťažšou úlohou a to takou, ako všetko čo najlepšie usporiadať. Uberať by sa pritom nemalo ani na funkčnosti ani praktickosti. Plánovanie tak pravdepodobne zaberie viac času než u priestornejších kuchýň. Napriek tomu môže stáť výsledok za to.

Autor: Ed GAutor: Ed G

Jasný príklad vidíme u peknej svetlej kuchyne, ktorej dominujú ostré hrany a jasné línie. Doplnkov opäť nie je použitých mnoho, za zmienku stoja iba praktické stojany na nože a rôzne kuchynské potreby. Všetko ostatné je uložené ako v zásuvkách, tak v skrinkách na stene.

Poličky a miesto pre koreničky – v kuchyni sa vždy osvedčia

Ak chceme v kuchyni získať viac miesta, mať potrebné veci viac po ruke alebo len dodať miestnosti štýl, určite sa oplatí poobzerať sa v IKEY po štýlových policiach a poličkách, do ktorých hravo usporiadame všetko potrebné. Obzvlášť koreničky ťažko hľadajú svoje miesto, do poličiek z IKEY však padnú ako uliate.

Drobné doplnky pre lepšie využitie priestoruDrobné doplnky pre lepšie využitie priestoru

Článok Kuchyne Ikea - štýlovo a na mieru bol publikovaný 7. ledna 2013 v 09.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...