Dizajnové osvetlenie z dielne LBL

Tagy:  svetlo, osvetlenie, stropné svetlo, svietidlo, svietidlá, dizajnové svetlo, moderné svetlo, LBL, Mini-Monty, LED, osvetlenie LED, svetlo LED

Sponzorované odkazy:

Dizajnové osvetlenie z dielne LBL

Interiérové ​​osvetlenie tvorí podstatnú a veľmi významnú úlohu, lebo pri správnom výbere a zlúčení s priestorom, dokáže vdýchnuť domu nezabudnuteľný ráz. Výber toho správneho osvetlenia je však veľmi ťažkou úlohou, ak je svetlo dizajnové, nemusí byť praktické a naopak.

Dizajnové závesné osvetlenie Mini-Monty upúta pohľady hlavne vďaka elegantnému stvárneniu a nevšednej štruktúre. Fúkané sklo s prvkami vzhľadu Murana a decentných odtieňov Millefiori je ozdobou každého moderného interiéru.

Závesné osvetlenie pochádzajúce z dielne LBL, sídliacej v Chicagu, kombinuje atypický dizajn, inovatívny vzhľad, originalitu a kvalitné prevedenie. V ponuke sú štyri farebné palety farieb: červená, biela, modrá a káva. Všetky sú doplnené kombinovanými farebnými obrazcami série „tisíce kvetov“ čiže Millefiori.

Závesné tyče a svetelné zakončenie je možné vyberať z dvoch povrchových úprav, a to v bronze alebo satin – nikel. Tiež zdroj svetla môžem byť klasický (klasická žiarovka) alebo LED osvetlenie.

Moderné stropné svietidlo Mini-Monty disponuje jedinečným dizajnom vhodným k docieleniu vznešenosti interiéru. Luxusné prevedenie, v kombinácii s decentnosťou a tvorivým skĺbením materiálov, farieb a najrôznejších detailných prvkov, je úplnou pastvou pre oči a perlou interiéru.

kombinácia atypického dizajnu, originality a kvalitykombinácia atypického dizajnu, originality a kvality
inovatívny vzhľad na spôsob millefioriinovatívny vzhľad na spôsob millefiori
dokonalosť sama sebedokonalosť sama sebe

Zdroj: http://mayflo.com/…r-design.htm

Článok Dizajnové osvetlenie z dielne LBL bol publikovaný 25. září 2013 v 06.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...