Luxusné osvetlenie bazéna

Tagy:  bazén, bazény, záhrada, osvetlenie bazéna, svetlo bazéna, bazénové svetlo, bazénové svetlá, svetlo do bazéna, osvetlenie záhrady, záhradné svetlo, záhradné osvetlenie, svetlo, svetielko, LED, LED osvetlenie

Sponzorované odkazy:

Luxusné osvetlenie bazéna

Osvetleniu záhrady sa v poslednej dobe pripisuje nemalá pozornosť, pretože hra svetiel a tieňov pôsobí luxusným dojmom, ktorá dokáže podčiarknuť kúzlo exteriéru. Osvetlenie záhrad sa vzťahuje aj na bazény, kúzlo svetla pod vodnou hladinou nie je dnes už nič neobyčajné.

Klasikou sú jednoduché biele svetielka, ktoré sú cenovo dostupné a zároveň zaisťujú optimálne osvetlenie. Svetlá sú uzavreté vo vodotesnom kryte/kábla, ktorý je vtesnaný do steny bazéna.

Obľúbeným typom sú LED svetielka, ktoré ponúkajú kvalitné osvetlenie a zároveň úsporu energie. LED osvetlenie môže byť jedno aj viac farebné, s možnosťou premeny farebnej schémy.

Solárne osvetlenie bazéna je veľmi šetrné k životnému prostrediu, s trvalo udržateľnými zdrojmi a možnosťami, ako využiť slnečnú energiu počas dňa. Solárne svetlá sa automaticky spúšťajú v noci, na základe svetelného senzora, nevyžadujú elektrickú energiu ani iný zdroj. Svetielka môžu disponovať rôznymi veľkosťami, tvarmi, farbami, materiálmi – dajú sa veľmi ľahko premiestňovať podľa potreby.

Plávajúce osvetlenie je nielen praktické, ale aj dizajnovo atraktívne. Farebné solárne osvetlenie bazéna je veľmi účinné, ľahko sa udržuje a počiatočné investície sú nižšie.

Osvetlenie bazénu pomocou svetelných vlákien sa stalo veľmi populárnym riešením, pretože bazény získavajú luxusný vzhľad. Svetlá sú skryté v kábli, ktorý môže byť pod vodnou hladinou alebo pozdĺž steny bazénu.

Farebné, meniace sa svetlá vnútri bazénu sú veľmi atraktívne a pútavé. Farebné osvetlenie je dosiahnuté vďaka koliesku ktoré disponuje rôznou škálou farieb, ktoré je poháňané malou doskou, ktorá strieda farebné schémy.

Svetelné bazénové fontány sú naozajstným luxusom, ktoré ponúkajú úžasnú svetelnú show.

osvetlenie bazénu dodá záhrade exkluzívny vzhľadosvetlenie bazénu dodá záhrade exkluzívny vzhľad
rôzne možnosti svetelných techníkrôzne možnosti svetelných techník

zdroj: http://www.hometone.com

Článok Luxusné osvetlenie bazéna bol publikovaný 2. května 2014 v 06.30 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...