FUSE INTERIORS: Nechajte sa inšpirovať modernými interiérovými trendmi

Tagy:  interiér, interiérové ​​doplnky, dizajn, zariaďujeme dom, vybavenie, moderné trendy, fuse interiors

Sponzorované odkazy:

FUSE INTERIORS: Nechajte sa inšpirovať modernými interiérovými trendmi

FUSE INTERIORS je spoločnosť, ktorá sa zameriava na poradenstvo v interiérovom dizajne. Klientmi tejto írskej spoločnosti sú nielen súkromní vlastníci víl, rezidencií a obytných domov, ale aj majitelia verejných podnikov, komerčných budov, investorov, architektov a staviteľov.

Tvorba spoločnosti sa zameriava na maximálne využitie priestoru v kombinácii s užívateľským komfortom. V ich diele sa odráža maximálne využitý priestor disponujúci minimalistickými prvkami, jednoduchými a čistými líniami v modernom poňatí.

Pri tvorbe projektu spoločnosť veľmi úzko spolupracuje s klientom, snaží sa do priestoru začleniť ich požiadavky tak, aby konečným dielom vznikol funkčný priestor. Z ich práce sa môžeme nechať inšpirovať, fotogaléria uvedená na webových stránkach http://www.fuseinteriors.ie môže byť praktickým pomocníkom pri rekonštrukcii či premene nášho interiéru.

K základným pravidlám pri utváraní interiérového prostredia však patrí: dostatočné množstvo denného svetla, použitie len potrebného nábytku a interiérových doplnkov, súlad farieb a vhodne rozmiestnené umelé osvetlenie.

k užívateľským komfortom patrí oddelenie pracovných zónk užívateľským komfortom patrí oddelenie pracovných zón
farebná kombinácia by mala byť očividnáfarebná kombinácia by mala byť očividná
dokonalý súlad nábytku s priestorom je prioritoudokonalý súlad nábytku s priestorom je prioritou
výrazné dekorácie sú nutnosťouvýrazné dekorácie sú nutnosťou

Zdroj: http://design-milk.com/fuse-interiors

Článok FUSE INTERIORS: Nechajte sa inšpirovať modernými interiérovými trendmi bol publikovaný 26. září 2013 v 06.15 v rubrike Dom. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...