Biely interiér: nevinnosť a čistota

Tagy:  biela, biela farba, v bielej, biely interiér, biely nábytok, interiér, moderný interiér, farba, farby, steny, biele steny, podlahy, drevená podlaha, biela drevená podlaha, kúpeľňa, biela kúpeľňa, biele dlaždice, biele obkladačky, nábytok, moderný nábytok, biely nábytok

Sponzorované odkazy:

Biely interiér: nevinnosť a čistota

Interiér nemusí vždy zaujať svoju plochu, v mnohých prípadoch k tomu postačí minimum farieb.

Unikátny mezonetový byt o rozlohe približne 94 m² zaujme predovšetkým maximálnou farebnou zladenosťou, jednoduchosťou a pôvabnou bielou schémou. Štýlovo zariadený interiér s bledými stenami, bielo natretými drevenými podlahami a rustikálne tehlovým murivom je skutočným dizajnovým skvostom.

V obytnej ploche sa nachádzajú celkom tri samostatné izby a kuchynka, ostatné priestory sú otvorené. Okná sú smerované na juh, aby nimi mohli prestupovať slnečné lúče v rámci celého dňa.

Nezvykle priestranná kúpeľňa v bielom prevedení pôsobí elegantne a čisto, navodzuje pocit relaxácie a odpočinku. Súčasťou kúpeľne je perličková vaňa so vstavanými masážnymi tryskami a osvetlením. V kúpeľni sa tiež nachádza sprchovací kút so zakrivenými sklenenými dverami. Kúpeľňový nábytok vo farbe tmavého orecha dokresľuje krásu svetlých plôch.

V samotnom srdci priestrannej haly je umiestnená obývacia izba, ktorá je využívaná aj ako televízna miestnosť a pracovňa. Odstránením predelovej steny vznikla priestranná jedáleň ktorej dominuje veľký jedálenský stôl s ôsmimi stoličkami, ako inak než v bielej farbe.

Vedľa jedálne, za zatvorenými dverami, sa nachádza spálňa, priestranná a upokojujúca izba – ako stvorená na odpočinok. Steny sú natreté v teplých tónoch, béžových odtieňov, ktoré dokonale ladia s bielo natretými podlahovými doskami. Dominantným prvkom je vstavaná šatníková skriňa, ktorý ponúka maximálny priestor na uloženie vecí.

v štýle bieleho interiéruv štýle bieleho interiéru

zdroj: http://freshome.com/…color-scheme

Článok Biely interiér: nevinnosť a čistota bol publikovaný 4. září 2013 v 08.00 v rubrike Dom. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...