Dizajnové radiátory sú ozdobou interiérov

Tagy:  radiátory, radiátor, kúrenie, hudobné nástroje, hudobný nástroj, teplo domova, interiérové ​​kúrenie, harfa

Sponzorované odkazy:

Dizajnové radiátory sú ozdobou interiérov

Radiátory patria k predmetom, ktoré nepríliš prispievajú k dokonale riešenému interiéru a mnohokrát sú pre celkový dizajn doslova skazou. Ak je to technicky možné, schovajú sa pod podlahu, to ale so sebou prináša zložitejšie stavebné práce a samozrejme vysoké náklady.

Na dizajn radiátorov vsádza spoločnosť Carisa, ktorej kolekcia vykurovacích zariadení disponuje exkluzívnym vzhľadom v netradičnom poňatí. Kolekcia radiátorov je inšpirovaná rôznymi hudobnými nástrojmi, v čele s dizajnovo riešenou harfou v životnej veľkosti.

Luxusné kúrenie v tvare hudobných nástrojov predstavuje nový rozmer vykurovania domov, ktoré sa nesnažíme ukrývať, ba naopak, staviame ich tam, kde budú všetkým na očiach.

Vykurovacie teleso Adagio v tvare harfy je vyrobené z nerezovej ocele, rovnako ako ostatné „hudobné nástroje“ z tejto unikátnej kolekcie. Symfónia dokonalých tónov v kombinácii s hrejivými prvkami vychádzajúcich z nerezovej ocele zahrejú nielen na tele, ale aj na duši.

Minimalistické poňatie v silnej dizajnovej štruktúre bude ozdobou každého moderného interiéru, v ktorom je pýchou každý detail. Ponuka zahŕňa rôzne typy hudobných nástrojov, vyberať môžeme teda podľa nášho vzťahu k danému druhu.

teplo, melódia a dizajnteplo, melódia a dizajn

zdroj: http://www.carisa.com.tr

Článok Dizajnové radiátory sú ozdobou interiérov bol publikovaný 6. listopadu 2013 v 15.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...