Exkluzivita kuchynských drezov spočíva v kreativite

Tagy:  drezy, kuchynské drezy, kuchynský drez, kuchyne, kuchynský kút

Sponzorované odkazy:

Exkluzivita kuchynských drezov spočíva v kreativite

Na kuchynské drezy sa veľmi často zabúda, a to nielen dizajnérmi, ale aj samotnými spotrebiteľmi. Možno je to tým, že v prípade kuchynských drezov sa toho nedá príliš vymyslieť, tvar aj štýl disponuje stále jednou a tou istou podobou.

Spoločnosť Elka nás však presvedčí o tom, že aj kuchynské drezy môžu upútať nejedno oko svojou výnimočnou krásou a eleganciou. Nová kolekcia kuchynských drezov sa podobá korytu rieky, v ktorom tečie voda kľukatým tokom.

Kreatívny a zároveň praktický nápad novej podoby kuchynských drezov prichádza s novým pohľadom na eleganciu kuchynských doplnkov. Elegancia, luxus a ultra moderný štýl dovoľujú drezom využitie priestoru aj k úplne iným potrebám, než pre ktoré sú obstarávané. Počas krátkej chvíľky sa môžu drezy premeniť v ľadový bar plný krištáľových kociek ľadu s fľašami alkoholu a pestrofarebných kvetín alebo ovocia. Ideálny nápad najmä pre večierky, oslavy alebo iné slávnostnejšie udalosti.

Ostatné kuchynské drezy pochádzajúce zo spoločnosti Elka nie sú svojím dizajnom a kreativitou pozadu. Za zmienku napríklad stojí drez v tvare pohára na sekt alebo farebne podsvietený drez.

atypické prevedenie drezov prispieva k luxusuatypické prevedenie drezov prispieva k luxusu
drezy tak, ako ich nepoznámedrezy tak, ako ich nepoznáme

Zdroj: http://www.elkayusa.com/…Default.aspx

Článok Exkluzivita kuchynských drezov spočíva v kreativite bol publikovaný 7. listopadu 2013 v 15.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...