Inovatívny nábytok Pebble

Tagy:  nábytok, sedací nábytok, kreslo, taburet, sedák, stolička, stoličky, stôl, stolík, konferenčný stolík, konferenčný stôl, kameň, kamienok, pebble, Maluku

Sponzorované odkazy:

Inovatívny nábytok Pebble

Interiérový nábytok je potrebným vybavením každého moderného domu, pretože bez neho by bývanie nebolo bývaním. A práve interiérovému nábytku je z pohľadu dizajnérov venovaná najväčšia pozornosť. Dennodenne sa stretávame s novými, originálnymi, luxusnými aj exkluzívnymi kúskami, ktoré mnohokrát až berú dych a slová z úst.

Jedným z takých interiérových nábytkov, ktoré stoja minimálne za pár riadkov, je nábytok od spoločnosti Pebble. Jeho unikátnosť spočíva v jednoduchosti a integrácii s prírodou, pretože je zdobený nádhernými, čisto bielymi kamienkami – okruhliakmi.

Kamienky prinášajú do priestoru energiu, ľúbeznosť, navodzujú príjemnú atmosféru a sú veľmi obľúbenou dekoračnou položkou. Ľudia si ich vozia zo svojich ciest, zdobia si nimi poličky, kvetináče alebo ich používajú na ozdobenie fotorámika. Ich využitie ponúka široké uplatnenie a rozmanité možnosti použitia.

Kamenistý nábytok, „Maluku Collection“, má silný vizuálny dopad a je vhodný do všetkých moderných, presvetlených a priestranných interiérov. Kolekcia zahŕňa pohovku – sedačku, kreslo, stôl a konferenčný stolík. V nábytku vyzerajú úžasne, disponujú fascinujúcim dizajnom a utvárajú štýlové bývanie.

elegancia inšpirovaná prírodouelegancia inšpirovaná prírodou
dokonalá zladenosťdokonalá zladenosť
atypické poňatie stolaatypické poňatie stola

zdroj: http://freshome.com/…ebble-inlays

Článok Inovatívny nábytok Pebble bol publikovaný 18. listopadu 2013 v 15.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...