Luxusné vane z BluBleu

Tagy:  vaňa, kúpeľňa, kúpeľňová vaňa, kúpacia vaňa, dizajnová vaňa, vaňa na kúpanie, kúpeľňový nábytok, nábytok do kúpeľne, vybavenie kúpeľne

Sponzorované odkazy:

Luxusné vane z BluBleu

Investície do kúpeľňového vybavenia sa oplatia, dôkazom je dopyt po nadštandardných modeloch kúpeľňových vaní a sprchovacích kú­tov.

Príjemné okamihy, strávené v horúcom kúpeli, prinášajú blahodarný vplyv nielen po stránke fyzickej, ale i psychickej. Klasická vaňa je však v dnešnom modernom svete už zastaralým artiklom, používateľ vyžaduje komfort, nadštandardné služby a viac techniky.

Úspešným príkladom súladu dizajnu a maximálneho užívateľského komfortu sú luxusné vane od spoločnosti BluBleu. Zariaďovacie kúpeľňové predmety tejto spoločnosti sa vyznačujú predovšetkým štylistikou, inovatívnym dizajnom, detailnými prvkami a nadštandardným kvalitatívnym prevedením.

K týmto základným parametrom sa pripája chytrá kombinácia rôznych trendových materiálov, ako je sklo, drevo, oceľ alebo Corian. Výsledkom je moderný a zároveň minimalistický dizajn, ktorý spĺňa všetky estetické požiadavky.

Kúpeľňové vane sú vybavené vírivým perlením, aromaterapiou, LED podsvietením, zabudovaným rádiom, farebne podsvietenými opierkami hlavy. Kolekcia dizajnových kúpeľňových vaní ENJOY je k dispozícii v niekoľkých veľkostiach a farebných kombináciách.

luxusné vane vyžadujú priestorluxusné vane vyžadujú priestor

zdroj: http://www.home-designing.com/…s-by-blubleu

Článok Luxusné vane z BluBleu bol publikovaný 28. října 2013 v 06.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...