Modulárny svetelný nábytok

Tagy:  nábytok, obývacia izba, obývacie steny, moderný nábytok, rekonštrukcia obývacej izby, zariaďujeme obývačku, regály, regálové systémy, modulárny nábytok, svetlo, osvetlenie, svetelný nábytok, svietiaci nábytok, boxy, úložné boxy

Sponzorované odkazy:

Modulárny svetelný nábytok

Nábytok hrá v interiéri podstatnú úlohu, obvykle plní účel praktický, ale nároky na jeho dizajnovú stránku sú zo strany zákazníkov stále vyššie. Ak sa dokáže dokonale snúbiť stránka praktická s estetickou, prináša nábytok do interiéru neopakovateľné ča­ro.

A práve tak tomu je v prípade modulárneho farebného nábytku Squared, navrhnutého Megan Searle. Nábytok je ukážkou toho, ako sa dokáže v praxi snúbiť praktickosť s estetikou, ľahké integrácie do interiéru a štýlové prevedenie. K ďalším prednostiam a vysokej úžitkovej hodnoty nábytku patria svetelné efekty, ktoré poskytujú svetlo.

Vstavané osvetlenie napomáha nielen veľmi ľahkú orientáciu vyhľadania predmetov umiestnených v nábytku, ale zároveň poskytne intímne či bodové osvetlenie v miestnosti. Modulárny nábytok Squared je dodávaný v rôznych typoch tvarového zakrivenia, v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach. Ponuka zahŕňa nábytok závesný (vhodný predovšetkým na ľahšie predmety – CD, DVD, ako kancelárske police) aj voľne stojace (pre ťažšie predmety – knihy, kvety, …).

Kreatívne riešený nábytok je vhodný nielen do moderných interiérov súkromných obydlí, ale aj do kancelárskych priestorov či verejne prístupných interiérov.

kreatívne, hravé a napriek tomu dizajnovékreatívne, hravé a napriek tomu dizajnové
modulárny nábytok: to je flexibilita v interiérimodulárny nábytok: to je flexibilita v interiéri

Zdroj: www.freshome.cz

Článok Modulárny svetelný nábytok bol publikovaný 18. října 2013 v 15.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...