Kreatívne a praktické police

Tagy:  police, poličky, nástenné police, drevené police, polička, atypické poličky, moderné poličky, bytové doplnky, úložný priestor, modulárne police, boxy, nástenné boxy, police na CD, police na DVD, police na dekorácie, farebné police, štvorec, farba, multicolor

Sponzorované odkazy:

Kreatívne a praktické police

Úložné priestory sú v interiéri nielen veľmi cenené, ale pre ich prítomnosť sa ťažko hľadajú voľné centimetre. Skrine, skrinky či komody nemôžu byť pre svoju veľkosť použité všade, kde by sme potrebovali. Riešením sú teda police či nástenné skrinky, ktoré sa však esteticky nie vždy do daného interiéru hodia.

Hravo, štýlovo, kreatívne a predovšetkým dizajnovo pôsobia jednoducho riešené police – nástenné boxy. Farebné štvorce s rozmermi 17 × 17 × 17 cm sú nielen prínosom praktickým, ale aj estetickým. Ich využitie nachádza široké uplatnenie – v súkromných domácnostiach, v kanceláriách či verejných budovách.

Čo sa týka uskladnenia predmetov, záleží na aktuálnej potrebe – boxy sú vhodné na CD či DVD prehrávače, kozmetiku, parfumy, dekorácie, drobné doplnky alebo doplnky potrebné k najrôznejším ručným prácam.

K prednostiam tohto závesného úložného systému patrí mobilita a vlastné usporiadanie, pretože si ich môžeme usporiadať tak, ako sa nám páči. V ponuke sú štandardne k dispozícii dva druhy sád, a to s počtom ôsmich alebo štyroch kusov. Farebne sú boxy dostupné v odtieni čiernej, zelenej, krémovej, žltej, oranžovej, červenej, modrej a bielej.

široká paleta fariebširoká paleta farieb
mobilita usporiadaniamobilita usporiadania

Zdroj: http://mayflo.com/…ge-boxes.htm

Článok Kreatívne a praktické police bol publikovaný 9. června 2013 v 05.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...