Originálne prestieranie pre vaše stolovanie

Tagy:  stolovanie, stôl, jedáleň, kuchyňa, doplnky, dekorácie, byt, dom, interiér, vybavenie

Sponzorované odkazy:

Originálne prestieranie pre vaše stolovanie

Kultúra stolovania je niečo, na čo ľudia vo svojich domácnostiach v posledných rokoch často zabúdajú. Pre nedostatok času raňajkujú v práci, na obed zhltnú niečo vo fast foode a večeru odbijú s rožkom a maslom. Avšak rodinu utužujú spoločné chvíle, ktoré je ideálne pojať v podobe stolovania. Aby vaše hody mali istú úroveň, kúpte si originálne a štýlové prestieranie, ktoré vaše jedlo premení v exkluzívny zážitok.

Nikto nehovorí, že si musíte zaobstarať klasické plastové varianty, ktoré opláchnete vlhkou handričkou a je postarané. Dajte pre tentoraz prednosť móde a trendom a zaostrite na čipku, ktorá je neskutočne IN nielen na odevoch, ale aj v oblasti dizajnu a vybavenia interiéru. Modcloth vám teraz ponúka jedinečnú krajkovanú kolekciu, ktorá žiari všetkými farbami. Obzvlášť by vás teraz na jar mohli zaujať pastelové odtiene, vyznávači konzervatívnejších štýlov siahnu po bielej klasike, ktorá svojou jednoduchosťou nikdy nič nepokazí.

Autor: modclothAutor: modcloth

Ak nechcete mať prestieranie na stole po celý deň a nemáte príliš priestoru pre jeho skladovanie, stavte na trstinu alebo ratan, ktorý je neskutočne skladný, trvanlivý a navyše vyzerá skvele za každých okolností. Okrem klasickej tabule ho môžete použiť aj na terasu alebo do záhradného altánku. Prírodné motívy sú vhodné na vonkajšie grilovanie. Dostať klasické prírodné farby ako hnedá, okrová a béžová, ale nájdete aj výraznejšie odtiene, ktoré rozžiaria celý stôl.

Autor: bloomingsdalesAutor: bloomingsdales

Veľmi praktickým variantom je silikónové prestieranie, ktoré má hneď niekoľko výhod. Jednak je ľahko umývateľné, preto sa len tak nepoškodí a používať ho môžu aj naozaj malé deti. Druhým dôvodom, prečo si ho zaobstarať je priľnavosť s povrchom, vďaka čomu vám tanier a všetok riad bude stále držať na svojom mieste. Do tretice je potrebné zdôrazniť, že je dobre skladovateľné a záverom tiež lacné. Na Amara.cz nájdete veľa atraktívnych modelov, a to už od príjemných 5 € za kus.

Autor: amaraAutor: amara

Drevo si v dizajne a interiéroch vždy nájde svoje miesto, preto nemôže nikdy vyjsť z módy. Ak vám moderné materiály ako je sklo, plast alebo kov stále nič nehovoria a predsa len preferujete prírodu a jej nenahraditeľné dary, mali by sa v tomto duchu niesť aj bytové doplnky. Kúpte si preto drevené prestieranie, ktoré naviac vďaka svojej hrúbke udrží aj vriaci hrniec alebo rozpálenú panvicu. Vyvarujete sa prípadným zraneniam a navyše stôl obohatíte o zaujímavý prvok.

Autor: farfetchAutor: farfetch

Kvety sú pre tohtoročnú jar viac trendy, než kedykoľvek predtým a preto sa nimi rozhodne nebojte byť obklopení aj v domácnosti. Reč však nie je len o rastlinkách, kvietkoch na parapetoch a bylinkách, ale tiež o kvetinových motívoch na dekoráciách a bytových doplnkoch. Čo hovoríte napríklad na romantické poňatie prestierania, ktoré je vhodné ako pre sviatočné raňajky, nedeľný obed s celou rodinou, tak pre Valentínsky večer vo dvojici.

Autor: johnlewisAutor: johnlewis

Článok Originálne prestieranie pre vaše stolovanie bol publikovaný 27. května 2014 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...