Prestieranie v jesennom štýle

Tagy:  jeseň, jesenné prestieranie, stolovanie, jedáleň, kuchyňa, doplnky, dekorácie, byt, dom

Sponzorované odkazy:

Prestieranie v jesennom štýle

Znamenajú pre vás zmeny ročného obdobia vždy akýsi impulz pre obnovu interiéru a obstaranie nových doplnkov, ktoré ho oživia a dodajú mu šmrnc? Potom sa zamerajte na štýlové jesenné prestieranie, ktoré podčiarkne krásy jesene a vaše stolovanie pozdvihne na vyššiu úroveň.

Nielen, že vieme, čo je tento rok IN, ale tiež vám radi poradíme, kde doplnky môžete nakúpiť. Skvelou novinkou je napríklad súprava impozantného prestierania značky Create and Barrel, ktorá stavila na jednoduchý biely podklad a zaujímavé motívy, ktoré sú typicky prírodné a preto pre jeseň úplne ideálne. Na vašom stole sa tak môžu objaviť vtáčiky, jarabina, ihličnaté a listnaté stromy. Sadu prestierania kúpite už od 25 €.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Nepotrpíte si na výrazné vzory ani potlače a skôr preferujete jednoduchý tvar a výraznejšiu farbu? Potom vás iste poteší tento atraktívny kúsok od Kim Seybert, ktorý kúpite v jesennej kombinácii purpurovej a okrovej, ktorá je vtipne doplnená fialovou, ktorá napodiv so zvyškom krásne ladí. Prestieranie na vás čaká v predajniach Barneys za 42 €, a to hneď v niekoľkých kusoch.

Autor: BARNEYSAutor: BARNEYS

Spomínate si na detské skladačky a obrazce, ktoré mali podobné tvary? Vtedy boli neuveriteľne IN a teraz sa opäť vracajú do módy. Pripomeňte si svoje detské roky a ozdobte jedálenský stôl štýlovým prestieraním s halucinogénnymi potlačami, ktoré musia byť samozrejme opäť v jesenných farbách, Na plátne sa tak objaví hnedá, okrová, červená, béžová a dokonca zelená. Súprava prestierania vás u Amara vyjde na 16 €.

Autor: AMARAAutor: AMARA

Kto hovorí, že prestieranie musí byť vždy látkové a dokonca celistvé? Rozhodne to tak nie je a vy tento mylný predsudok môžete ľahko zbúrať obstaraním si unikátneho modelu od značky Amara. Ten má oválny tvar a zlatú farbu, ktorá je tiež považovaná za súčasť jesene. Ak by sa vám však predsa len zdala príliš výrazná, obstarajte si striedmejší hnedý či béžový variant. Cena jedného kusu je 13 €.

Autor: AMARAAutor: AMARA

Pokiaľ si potrpíte na honosnejší štýl stolovania a radi sa obklopujete luxusnými kúskami, potom vás určite milo poteší nová jesenná kolekcia prestierania od Deborah Rhodes, ktorá navrhla elegantné doplnky do bytu, kde sa majitelia neboja honosnejšieho vzhľadu. Príjemné oválne prestieranie so zdobenou aplikáciou v podobe kvetu si zaobstaráte v mnohých farebných odtieňoch na Horchow už od 45 € za kus.

Autor: HORCHOWAutor: HORCHOW

Neholdujete látkovým materiálom, ktoré sa ľahko zašpinia a potom je s nimi veľa práce? Potom si zadovážte drevené podložky pod taniere a riad, ktoré sú nielen neuveriteľne praktické, ale navyše naozaj štýlové. Jeden kus na Farfetch si zaobstaráte už od 46 €.

Autor: FARFETCHAutor: FARFETCH

Článok Prestieranie v jesennom štýle bol publikovaný 13. října 2014 v 14.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...