Veselý interiér, ktorý baví aj deti

Tagy:  farby, veselé bývanie, farebné bývanie, nábytok, interiér, dizajn, doplnky

Sponzorované odkazy:

Veselý interiér, ktorý baví aj deti

Kým bývate sami, alebo len s partnerom, môžete si vystačiť s minimom nábytku a skôr sa sústrediť na priestor. Hneď ale ako prídu deti, zistíte, že sa skrátka potrebujete obklopovať farbami a veselým interiérom, ktorý bude tešiť nielen vás, ale tiež ich. Inšpirujte sa farbami, ktoré sú in nielen v lete, ale aj v ďalších, nadchádzajúcich mesiacoch.

Keď sa rozhodnete zariadiť si detskú izbu, určite sa nedržte skrátka a zabudnite na klasický a nič nehovoriaci nábytok, ktorý je síce nadčasový, ale deťom nebude príliš blízky. Vzhľadom k tomu, že vo svojej izbičke budú ratolesti tráviť väčšinu svojho času, a veľa rokov, mali by sa v ňom cítiť maximálne príjemne. Pozrite sa napríklad na interaktívny nábytok od značky Two Door, ktorý sa špecializuje na kombináciu dreva a výrazných farieb. Ak chcete ušetriť, nebojte sa obstarať si staršiu drevenú komodu alebo skriňu, farby a veselý nábytok si vyrobte sami.

Autor: outhereinteriorsAutor: outhereinteriors

Väčšina sedacieho nábytku je v domoch a bytoch v neutrálnych odtieňoch ako je klasická čierna, nepraktická biela alebo potom hnedá a béžová, ktoré nikdy neurazia, ale ani nijako nenadchnú. Fakt, že si zaobstaráte niečo výraznejšie a odvážnejšie, ešte neznamená, že sa vaše obydlie zmení na pestrofarebný pavilón opíc. Čo tak vyskúšať napríklad toto štýlové hráškové kreslo, ktoré vás u značky Amara vyjde na super cenu 123 €.

Autor: promotedAutor: promoted

Veľa detských bytových doplnkov je infantilných a do obývacej izby alebo dokonca kuchyne, nie príliš vhodných. Najnovšia kolekcia riadu od značky Amara ale vybočuje z radu a ponúka štýlové a roztomilé kúsky, z ktorých budú vaše deti nadšené a vy určite tiež. Zaobstarať si môžete celú zostavu kanvíc a hrnčekov, ale aj menšiu kanvičku na mlieko, taniere a dezertné tanieriky.

Autor: amaraAutor: amara

Leto je v plnom prúde a vy preto iste každú voľnú chvíľku využívate na posedenie na terase alebo záhrade rodinného domu. Klasický plastový nábytok už dávno vyšiel z módy a ratanový je extrémne drahý a ľahko sa dá zničiť, pre deti teda nevhodný. Akú variantu teda spojiť, aby ste si užívali pohodlie a zároveň okolie domu zvelebili? Stavte na kov spoločnosti Made in design a kúpte si kolekciu farebných železných stoličiek.

Autor: madeindesignAutor: madeindesign

Luster je zvyčajne taký kus nábytku, ktorý je v miestnosti prakticky neviditeľný. Málokto tejto súčasti bývania dáva nejaký význam a preto si obyčajne zaobstará nenápadný variant, ktorý splní svoj ​​účel, ale nijako nevyčnieva z radu. Urobte teda výnimku a obstarajte si naopak extrémne výrazné svietidlo, ktoré celej izbe dodá úplne iný význam. Vďaka farebnému sklu obývaciu izbu, spálňu alebo detskú izbu zahalíte do príjemných teplých farieb. Tento kúsok na vás čaká v predajniach AB Home za 89 €.

Autor: abhomeAutor: abhome

Článok Veselý interiér, ktorý baví aj deti bol publikovaný 30. června 2014 v 07.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...