Luxusné bazénové ležadlá pre vašu záhradu

Tagy:  záhradné ležadlá, luxusné ležadlá, bazén, príroda, pohodlie, komfort, farby, motívy

Sponzorované odkazy:

Luxusné bazénové ležadlá pre vašu záhradu

Záhrada je neoddeliteľnou súčasťou každého domu či menšej chatky a pre obyvateľov nehnuteľnosti je neuveriteľne dôležitá. Predovšetkým v jarných a teplých letných mesiacoch tu môžete organizovať najrôznejšie párty, oslavy a užívať si ničnerobenie pri bazéne. Aby ste si nerušene mohli užívať relaxáciu a opaľovať sa v súkromí vášho pozemku, nemali by vám chýbať prepychové záhradné ležadlá, ktoré vám onen vytúžený komfort poskytnú.

V jednoduchosti je krása, čo rozhodne platí aj u bytového a exteriérového dizajnu. Záhradný nábytok by mal vyzerať štýlovo a trendy, ale vzhľadom k nevyspytateľnosti počasia na našom území, musí byť rovnako tak praktický a pokiaľ možno ľahko prenosný. Zabudnite ale na klasické plastové ležadlá, ktoré sú nielen neestetické, ale predovšetkým nepohodlné a vyskúšajte tento jednoduchý model, ktorý zoženiete v mnohých atraktívnych farebných odtieňoch.

V jednoduchosti je krása, autor: CrinclecranclecomV jednoduchosti je krása, autor: Crinclecranclecom

Ratanový nábytok neomrzí snáď nikdy a ako bol v móde v predchádzajúcich rokoch, nájde svoje uplatnenie v interiéri aj exteriéri aj dnes. Vzhľadom k tomu, že je ratan prírodným drevom, skvele splynie s celkovým okolím a pôsobí tak prirodzene a skvelo za každých okolností. A ak by ste chceli „obyčajnosť“ tohto materiálu trochu rozbiť, stavte na nevšedné farby a motívy poťahov.

Ratan je skvelým prírodným variantom, autor: WickerfurnitureRatan je skvelým prírodným variantom, autor: Wickerfurniture

Milovníci luxusu a pohodlia sa určite neuspokoja len tak s niečím a jednoduché ležadlo ich pravdepodobne nijako nenadchne. Ak si tiež potrpíte na priestor v kombinácii so štýlom, kúpte si túto vonkajšiu pohovku, ktorá je ideálna ako na terasu, tak k bazénu či vírivke. Vďaka nepremokavému povrchu znesie mokro i krupobitie.

Pre milovníkov luxusu, autor: WickerfurniturePre milovníkov luxusu, autor: Wickerfurniture

Kto by si neprial tráviť dovolenku na prekrásnej slnečnej pláži v jednej z mnohých exotických destinácií? Ak si zájazd na Maledivy či do Thajska nemôžete dovoliť, kúpte si trochu toho tropického krásna na svoju záhradu a to prostredníctvom štýlového ležadla v podobe loďky, ktorá navyše má praktické tienidlo.

Ako v tropickom raji, autor: WickerfurnitureAko v tropickom raji, autor: Wickerfurniture

Článok Luxusné bazénové ležadlá pre vašu záhradu bol publikovaný 16. července 2014 v 07.00 v rubrike Doplnky a Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...