Jarná záhrada alebo čím ju oživiť?

Tagy:  bývanie, dom, farby, kvety, nábytok, detaily

Sponzorované odkazy:

Jarná záhrada alebo čím ju oživiť?

Jarné dni sa už niekoľko dní hlásia a zima sa dáva pomaly na ústup. Tí, čo majú záhradky môžu sa radovať, lebo čo nevidieť si rozložia svoje ležadlá a stoly a budú môcť opäť hodovať a užívať si nič nerobenie na čerstvej jarnej tráve. Aby ste sa na svojej záhradke cítili príjemne a pokiaľ možno komfortne, toto vybavenie by vám rozhodne nemalo chýbať. Pozrite sa na pár senzačných tipov, ktoré pohodu na záhrade povznesú na vyššiu úroveň.

Ratanový nábytok

Nech už je vaša záhrada akokoľvek veľká, rozhodne pojme aspoň menší záhradný nábytok, Vďaka nemu si môžete užívať neskoré nedeľné raňajky, leňošiť pri čítaní obľúbenej knihy alebo tráviť drahocenný čas so svojou milovanou rodinou. Otázkou samozrejme zostáva, aký nábytok si zaobstarať. Zabudnite na zastaraný plastový variant a stavte na moderný a štýlový ratan. Ratanový nábytok je trendy, pohodlný a vydrží vám dlhé roky. Zároveň znesie najrôznejšie výkyvy počasia, čo iste oceníte.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Buďte bio

Okolo bio potravín sa neustále strhávajú najrôznejšie debaty. Jedni sú zásadne pre bio jedlo, iní tvrdia, že je zbytočné. Či už si drahé bio produkty chcete kupovať, alebo nie, nie je nad to, zahryznúť sa do domácej paradajky, variť z vlastného cesnaku a ochutnávať jahody zo záhradky. Urobte si na dvore pár menších záhonov alebo rovno skleník a čoskoro si môžete pochutnávať na tom, čo ste si sami vypestovali. Pokrmy potom budú bez chemikálií a ich chuť vás nadchne.

Stavte na detaily

Rovnako ako interiér, aj vonkajšie prostredie potrebuje doladiť a iste sa nezaobíde bez drobností ako sú kvetináče a ďalšie dekorácie. Tie robia záhradu atraktívnu a príjemnú aj na pohľad. Stavte preto na detaily a zaobstarajte si vonkajšie dekorácie. Reč je napríklad o vtáčích búdkach, fontánkách alebo napríklad o zvonkohre. Či uprednostníte prírodné materiály, sklo alebo trendy kov je už úplne na vašej fantázii a vkusu.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Článok Jarná záhrada alebo čím ju oživiť? bol publikovaný 24. března 2017 v 05.30 v rubrike Nábytok a Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...