Kvetinové hrantíky do domu, bytu aj na chalupu

Tagy:  kvetinové hrantíky, kvety, rastliny, drevo, farba, odtieň, záhrada, balkón, terasa

Sponzorované odkazy:

Kvetinové hrantíky do domu, bytu aj na chalupu

Hovorí sa, že aj obyčajná kvetina dokáže človeku zdvihnúť náladu, prečo sa nimi teda neobklopovať každý deň a v čo najväčšom množstve? Ak patríte medzi milovníkov rastliniek všetkého druhu a žiadna sadenica vám nie je cudzia, potom iste tiež chcete, aby vaša záhrada, balkón alebo terasa, nejako vyzerali. Kúpte si krásne kvetinové hrantíky, ktoré môžete umiestniť kam vás len napadne…

Nie je nad klasické drevo

Nech si hovorí kto chce, čo chce, nad klasické masívne drevo skrátka nie je. Jeho výhody spočívajú v odolnosti a tým pádom dlhej životnosti a predovšetkým v prirodzenom vzhľade, ktorý sa skvele hodí ako na balkón panelového domu, tak na okno malebnej chalúpky alebo rodinnej vilky. Vybrať si môžete z najrozmanitejších druhov drevín a následne potom v atraktívnych farebných kombináciach od svetlučkého duba, cez tmavšiu borovicu až po temný mahagón.

Zvoľte klasické masívne drevo, autor: vladekoZvoľte klasické masívne drevo, autor: vladeko

Čerpajte z motívov prírody

Rastlinky sú darom prírody a preto im celkom logicky najviac pristanú prírodné motívy a materiály. Buďte originálnejší než väčšina obchodných a nábytkárskych domov a kúpte si jedinečné hrantíky z drevených klátov. Ak máte šikovného muža či poznáte zručného stolára dajte si vyrobiť originál, ktorý vám bude ticho závidieť každý okoloidúci.

Originálne hrantíky z klátov, autor: zahradahyperinzerceOriginálne hrantíky z klátov, autor: zahradahyperinzerce

Spracujte šrot

Zhromaždili ste staré rúrky, deravé kastróly a iný, zdanlivo nepoužiteľný riad či náčinie? Než sa ho definitívne zbavíte, nechajte sa inšpirovať k vytvoreniu prekrásnej kompozície v podobe starého hrantíka a dokonalej kvetiny plnej farieb a života. Výhodou hrantíka je fakt, že sa len tak nezničí a navyše vás nebude stáť absolútne žiadne peniaze.

S odvozom šrotu ešte počkajte, autor: agroturanyS odvozom šrotu ešte počkajte, autor: agroturany

Jednoduché, štýlové a praktické

Veľmi jednoduché na údržbu, nadčasové a vhodné úplne všade, sú hrantíky plastové, ktoré môžete zakúpiť v mnohých farebných odtieňoch od klasickej bielej až po červenú alebo zelenú.

Plastový variant zoženiete v mnohých odtieňoch, autor: dvereoknaPlastový variant zoženiete v mnohých odtieňoch, autor: dvereokna

Článok Kvetinové hrantíky do domu, bytu aj na chalupu bol publikovaný 15. července 2014 v 07.00 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...