Doplnky z dreva, aké ste ešte nevideli

Tagy:  doplnky, dekorácie, drevené dekorácie, byt, dom, interiér, design, bývanie

Sponzorované odkazy:

Doplnky z dreva, aké ste ešte nevideli

Drevo je nesmrteľným prvkom bytového dizajnu, ktorý nikdy neomrzí. Kým kov, sklo alebo plast, sú materiály dosť pominuteľné, drevo nájde svoje uplatnenie v ktoromkoľvek storočí. Rozumie si dokonale so škandinávskym štýlom, je mu blízke retro, ale aj vintage. Kúpte si do domu pár štýlových drevených dekorácií, ktoré vás svojou nápaditosťou dostanú.

Klasickým okrúhlym hodinám už odzvonilo, teraz sú na rade animálne motívy a abstraktné vzory, ktoré osviežia miestnosť a dodajú jej osobitejší charakter. Štýlové hodiny v tvare lastovičky kúpite v obchodoch Amara za cenu 39 €. Na výber máte hneď niekoľko zaujímavých farebných prevedení, korešpondujúcich presne s typom vášho interiéru.

Autor: amaraAutor: amara

Ploskačku si môžete pamätať skôr z filmov, kde ju vlastnili drsnejší hrdinovia alebo „záporáci“. Okrem štýlového obalu na alkohol však môže slúžiť aj ako pekná dekorácia na polici alebo v knižnici. Tento kúsok hľadajte v obchodoch Modcloth pod cenou 15 €.

Autor: modclothAutor: modcloth

Šperky sú ženským klenotom, ktorý by mal byť dennodenne hýčkaný. Obyčajné vrecká, nevzhľadné škatuľky alebo zásuvky nechajte na bezcenné drobnosti a radšej si zaobstarajte kvalitnú šperkovnicu, ktorá sa o vaše luxusné kúsky postará. Túto kúpite v obchodoch Neimanmarcus za 207 €.

Autor: neimanmarcusAutor: neimanmarcus

Na dekorácie by ste nemali zabúdať ani v kúpeľni, kde sú rovnako tak dôležité, ako napríklad v obývacej izbe alebo jedálni. Plastovú nádobu na mydlo vymeňte za túto originálnu drevenú, ktorá pôsobí veľmi luxusným, až exkluzívnym dojmom a pritom ju v Amara môžete kúpiť za príjemných 23 €.

Autor: amaraAutor: amara

Soľ, korenie, olej a ocot na stole nesmú nikdy chýbať, pretože nemôžete vedieť, či si hosť nebude chcieť svoju večeru trochu „doladiť“. Klasické soľničky a koreničky však vymeňte za praktickejší riad, ktorý navyše v kombinácii s drevom vyzerá veľmi prirodzene a domácky. Každý hosť sa bude u vás razom cítiť ako doma.

Autor: bloomingsdalesAutor: bloomingsdales

Klasickým rámikom na obrázky z dovoleniek, pohľadnice a fotografie už odzvonilo. Teraz prichádzajú na rad nevšedné stojančeky s drevenou aplikáciou, ktoré sú vhodné do každého interiéru a do akejkoľvek miestnosti. Majte svojich blízkych stále pri sebe pomocou tohto šikovného bytového doplnku. Nakupujte v Modcloth za 8 € za kus.

Autor: modclothAutor: modcloth

Papierové vreckovky alebo obrúsky je dobré mať stále po ruke, obzvlášť v prípade, že máte menšie deti. Neforemné a predovšetkým nevzhľadné igelitové alebo kartónové obaly ale vymeňte na kvalitný drevený zásobník, ktorý pojme stovky kúskov a zároveň pôsobí ako veľmi pekná dekorácia. Zakúpiť ho môžete v obchodoch Amara za 34 €.

Autor: amaraAutor: amara

Servírovanie špagiet alebo šalátu nebolo nikdy modernejšie. Plastový riad raz pre vždy vyhoďte alebo ho odvezte na chalupu a začnite používať kúsky, ktoré stolovanie pozdvihnú na vyššiu úroveň. Kuchynské náčinie v dreve zakúpite u Modcloth za 29 €.

Autor: modclothAutor: modcloth

Článok Doplnky z dreva, aké ste ešte nevideli bol publikovaný 21. července 2014 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...