Ovocie a zelenina nielen v kuchyni

Tagy:  interiér, dizajn, nábytok, dekorácie, doplnky, ovocie, zelenina

Sponzorované odkazy:

Ovocie a zelenina nielen v kuchyni

Dospeli ste k názoru, že by váš byt alebo dom potreboval trochu zmeniť a dodať, ľudovo povedané, šťavu? Potom sa skúste vymaniť zo starých zabehnutých koľají a nič nehovoriace béžové odtiene vymeňte za farby a vtipné motívy. Tento rok sú v kurze originálne kúsky inšpirované tým, čo máte v letných mesiacoch najčastejšie na tanieri – ovocím a zeleninou.

Hrášková kuchyňa

Hráškovo zelená je farba vhodná predovšetkým do kuchyne a jedálne, pretože ako je známe, práve tento zelený odtieň podnecuje chuť k jedlu, kreativitu a zlepšuje náladu. Drvivá väčšina kuchýň je vo svetlých neutrálnych odtieňoch, ktoré síce neurazia, ale ani nenadchnú. Ak nechcete investovať do novej linky, pozmeňte aspoň spotrebiče, riad a doplnky. Čo tak staviť na zelené hrnce a zapekacie misky, zaobstarať si hráškovo sfarbené hodiny a obrus?

Autor: kusjaAutor: kusja

Melónová terasa

Pri inovácii myslite aj na priľahlý exteriér, ktorým sú myslené balkóny a predovšetkým terasa. Tá by v letných mesiacoch mala byť zariadená komfortne a tiež prakticky, lebo predsa len je treba brať do úvahy výkyvy počasia. Pre vonkajšie vybavenie sa inšpirujte melónom a siahnite po výraznej zelenej farbe a červených doplnkoch, ktoré spolu budú skvele ladiť. Plastové kreslo je, vďaka ľahkej údržbe, vhodnou voľbou.

Autor: kevykdesignsAutor: kevykdesigns

Broskyňová obývačka

Broskyňa je ovocie šťavnaté, svieže a sladučké a presne taká by mohla byť aj vaša obývacia izba. Nábytok a doplnky v broskyňových odtieňoch majú tú výhodu, že nie sú zbytočne krikľavé, ale napriek tomu veľmi zaujímavé a nevšedné. Sedacia súprava so sfarbením do oranžova sa dokonale hodí k drevenej podlahe, ale aj k modernému kovu a sklu. Aby vás zo všetkej tej broskyňovej za chvíľu nebolela hlava, niektoré dekorácie, ako napríklad vankúše, laďte do hneda.

Autor: melissadesouzaAutor: melissadesouzaAutor: connoxAutor: connox

Malinová garsónka

Ružovú sedaciu súpravu by vám manžel pravdepodobne neschválil, ak ale nemáte partnera a bývate sama, potom sa zamerajte na odtiene malinovej, ktoré tohtoročné leto neskutočne frčia, a to nielen v interiéroch. Malinová sedacia súprava je základ, ktorý vám všetky kamarátky budú úprimne závidieť. Potom sú tu doplnky a drobnosti v podobe sklenenej lampy, koberčeka, svietnikov a podobne.

Autor: polyvoreAutor: polyvoreAutor: occahomeAutor: occahome

Pomarančové doplnky

Nebojte sa byť konkrétna a svoj ​​interiér ozvláštniť o kúsky s typickým ovocným motívom. V kurze sú napríklad pomaranče alebo svieže citróny, ktoré vám dodajú energiu už zo samotného pohľadu. Skvelým kúskom napríklad do tínedžerskej izby je vankúš s pomarančom, v kuchyni si určite užijete hodiny s podobným motívom a chýbať by vám nemali ani keramické dekorácie s citrusmi v štýle provence. Tie nájdu uplatnenie napríklad na chate, ktorá by tiež mala byť štýlovo zariadená.

Autor: amaraAutor: amaraAutor: cottageandAutor: cottageand

Článok Ovocie a zelenina nielen v kuchyni bol publikovaný 5. srpna 2014 v 12.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...