Netradičné farby v kuchyni alebo 8 trendov pre jeseň 2014

Tagy:  farby, farebná kuchyňa, náčinie, príbory, riad, doplnky, dekorácie, varenie, stolovanie, jedáleň

Sponzorované odkazy:

Netradičné farby v kuchyni alebo 8 trendov pre jeseň 2014

Trendy sa týkajú nielen oblečenia a módnych doplnkov, ale samozrejme aj bývania. Interiér, ktorý ste si zariadili pred 20timi rokmi, tak dnes nemusí byť vôbec aktuálny. Čo robiť v prípade, že si nemôžete dovoliť kompletnú renováciu, ale napriek tomu by ste svojmu bytu či domu radi dodali „šťavu“? Pozrite sa na aktuálne jesenné novinky a oživte nudnú kuchyňu.

Zlato a iné kovy

Kovy sú tento rok v kurze viac, než kedykoľvek predtým, preto na ne rozhodne zamerajte svoju pozornosť. Kým v predošlých rokoch ste mohli vidieť skôr kovový nábytok, tento rok sú v kurze metalické doplnky, dekorácie a tiež riad. Pozlátené poháre sú exkluzívnym kúskom do každej kuchynskej zbierky. Pozor ale na ich údržbu, s ktorou je to trochu zložitejšie. Miesto do umývačky ich radšej dôkladne umyte v rukách, pomocou jemnej hubky.

Autor: shopbopAutor: shopbop

Oranžové posedenie pri bare

Môže sa vaša kuchyňa pochváliť barovým pultom, pri ktorom posedíte pri rýchlych raňajkách alebo tu pohostíte návštevu, zatiaľ čo pripravujete ďalší chod? Potom vám dozaista nemôžu chýbať barové stoličky. Tie by rozhodne nemali byť hocijaké či dokonca obyčajné. Okrem pohodlia, ktoré je samozrejmosťou, zamerajte pozornosť na výrazné farby. Stoličky sa tak stanú hlavným doplnkom miestnosti, ktorá bude razom o poznanie veselšia. Tieto barové stoličky hľadajte u značky Adeco za 88 €.

Autor: overstockAutor: overstock

Len ružová to môže byť

Ružová v byte je skôr záležitosťou pre single ženy, ku ktorým prídu muži len na návštevu. Ak bývate sami a nebojíte sa rýdzo ženských farieb a motívov, potom aj do svojej kuchyne zaraďte tóny jemnej a sýtej ružovej. Skvelou voľbou sú taniere a poháre, ale tiež najrôznejšie dózy na čaje, múku, cukor, cukrovinky, kávu a desiatu. Vystaviť ich môžete prakticky kdekoľvek a až vás záplava ružovej omrzí, možno ich opäť schovať do útrob kuchynskej linky.

Autor: occa-homeAutor: occa-homeAutor: riverislandAutor: riverisland

Pre futuristickú kuchyňu

Je vaša kuchyňa extra moderná, skôr futuristická, bez dreva a iných prírodných materiálov? Potom vás iste zaujme tento exkluzívny a nevídaný stôl od Innit Designs, ktorý je zaujímavý nielen svojou výraznou tyrkysovou farbou, ale aj tvarom, pripomínajúcim trampolínu. Doska stola je ale pevná a posedenie pohodlné. Kúsok je síce veľmi originálny, cena ale priaznivá. Stôl vás vyjde na super cenu 214 €.

Autor: shophorneAutor: shophorne

Návrat orientu

Ak máte doma orientálne škatuľky, dózy aj akýkoľvek nábytok v tomto duchu, rozhodne ho nikdy nevyhadzujte. Módne výstrelky sú ako bumerang a kým sa jeden rok vymykajú trendom, ďalší sa s veľkou parádou vrátia. Pre začiatok sa teda zamerajte na drobné doplnky a detaily, ktoré robia byt bytom. Škatuliek nie je nikdy dosť, preto nakupujte u Tracy Poter a tento rok dajte zelenú práve orientu.

Autor: nordstromAutor: nordstrom

Veselé varenie

Aj varenie a všetka príprava pokrmov by mala byť hravá a plná farieb. Ako najlepšie naštartovať každý deň a doplniť energiu? Práve vďaka farebnému náčiniu. Silikónové výrobky sú štýlové a navyše vám uľahčia veľa práce. Fialové sitko, príbory, misky alebo napríklad váha osvieži každú kuchyňu a navyše ich u značky Target kúpite za veľmi priaznivé ceny.

Autor: targetAutor: targetAutor: uncommondgoodsAutor: uncommondgoods

Článok Netradičné farby v kuchyni alebo 8 trendov pre jeseň 2014 bol publikovaný 29. srpna 2014 v 12.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...