Spríjemnite si chvíľky čajom z krásnej šálky

Tagy:  šálky, riad, kuchyňa, relax, oddych

Sponzorované odkazy:

Spríjemnite si chvíľky čajom z krásnej šálky

Bývanie nie je len o efektivite a praktickosti, ale predovšetkým o dizajne a jeho vybavení. Aby ste sa vo svojom príbytku cítili stále krásne a ako doma, musí mať všetko, čo máte radi, a to od pohodlného gauča, cez multifunkčné spotrebiče až po také drobnosti ako sú sviečky a riad. Vylepšite svoju kuchyňu a pozdvihnite popoludňajšiu siestu pri káve alebo čaji na vyššiu úroveň a kúpte si trendy hrnčeky, z ktorých je radosť piť.

Nič vám hneď ráno neurobí takú radosť, ako napríklad veselý hrnček, ktorý vám dodá optimizmus a dokáže vykúzliť úsmev na perách. Každý človek by mal svoj deň začať poriadnymi výdatnými raňajkami a hrnčekom svojho obľúbeného nápoja. Kúpte si pre všetky krásne rána túto veselú maľovanú sovičku, ktorá iste poteší nielen vás, ale aj zvyšok rodiny. Hrnček kúpite na eshope NORDSTROM.COM za 14 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

S príchodom jesene a koncom leta sa samozrejme musíte zmieriť aj s tým, že sa skončila väčšina slnečných dní a namiesto toho príde sychravo, vtieravá zima a tiež dážď, ktorý je od septembra do februára na dennom poriadku. Ako sa s týmito dňami vyrovnať s úsmevom? Kúpte si hrnček s obdobnou tematikou, ktorý je pre jesenné nevľúdne počasie ako stvorený. Cena čiernobieleho hrnčeka je na eshope WOLFANDBADGER.COM príjemných 11 €.

Autor: WOLFANDBADGER.COMAutor: WOLFANDBADGER.COM

Čo by to bol za sobotňajší popoludňajší relax bez poriadnej šálky čaju a domácich sušienok, ktoré pohladia na duši? Inšpirujte sa anglickou tradíciou a doprajte si vedľa typického english breakfast tea tiež vynikajúce čajové sušienky. Tie si buď môžete upiecť sami doma, kúpiť v akomkoľvek obchode alebo si vybrať túto štýlovú ružovú sadu hrnček a sušienky, ktorú kúpite na e-shope ROYALALBERT.CO.UK za 20 €.

Autor: ROYALALBERT.CO.UKAutor: ROYALALBERT.CO.UK

Každý si predstavuje bývanie po svojom a zatiaľ čo niekto preferuje veľa dreva, prírodné materiály a veselé farby, iní uprednostňuje strohý štýl a nepohrdne ani trochou toho luxusu a minimalistických doplnkov. Ak sa radíte do druhej kategórie, potom vám nesmie chýbať exkluzívny zlato-biely hrnček z kolekcie značky Bernaraur Venice, ktorý kúpite na e-shope BLOOMINGDALES.COM za 74 €.

Autor: BLOOMINGDALES.COMAutor: BLOOMINGDALES.COM

Máte občas nepríjemný pocit, že so svojím partnerom netrávite toľko času, koľko by ste ani obaja chceli? Potom si na seba urobte čas a naučte sa raňajkovať a popíjať popoludňajšiu kávu spoločne. K tejto premyslenej tradícii vám samozrejme pomôžu tieto krásne pandie šálky, ktoré sú nerozlučné rovnako tak, ako vy dvaja. Cena šálok je na e-shope MODCLOTH.COM krásnych 20 €.

Autor: MODCLOTH.COMAutor: MODCLOTH.COM

Článok Spríjemnite si chvíľky čajom z krásnej šálky bol publikovaný 23. září 2015 v 18.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...