Vonkajšia kuchyňa plná prírody

Tagy:  kuchyne, kuchynské linky, kuchynské zostavy, riad, doplnky do kuchyne, vonkajšie kuchyne, záhradné kuchyne

Sponzorované odkazy:

Vonkajšia kuchyňa plná prírody

Vonkajšie kuchyne zažívajú najmä toto leto obrovský boom, ich integrácia do záhradného priestoru je veľmi populárna, praktická a účelná. Samozrejmosťou je však dostatočný priestor, ktorý umožní rovnomerné rozostavenie kuchyne a ďalších nábytkových doplnkov, ktoré sú dôležité pre plnohodnotný užívateľský komfort.

Multifunkčným vybavením disponuje vonkajšia kuchyňa od Jamieho Duri, ktorý vytvoril ultramoderný model v spolupráci so spoločnosťou Elektrolux. Kuchyňa disponuje všetkými vymoženosťami a všetkými doplnkami, ktoré poskytuje klasická moderná kuchyňa. K základnému vybaveniu patria vstavané nerez elektrospotrebiče vo vysokej kvalite a funkčnosti. To, čo nesmie vonkajšej kuchyni chýbať je gril, v Jamieho kuchyni je zabudovaný barbecue gril.

Veľmi efektne pôsobia prvky zelene – čerstvých byliniek, ktoré sú zasadené v hlavnej doske kuchyne a oddeľujú jednotlivé vstavané dielce. Prírodné kúzlo kuchyni tiež dodáva drevená odpočinková lavica, ktorá ponúka využitie priestoru k praktickej činnosti.

Minimalistický dizajn v kombinácii s eleganciou a užívateľským komfortom prináša príjemne strávené chvíle pri varení v prírode.

dokonalé splynutie s prírodoudokonalé splynutie s prírodou
užívateľský komfortužívateľský komfort
luxus na každom centimetriluxus na každom centimetri

Zdroj: http://dornob.com/…sland-design

Článok Vonkajšia kuchyňa plná prírody bol publikovaný 28. března 2013 v 14.30 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...