Bývanie v námorníckych farbách

Tagy:  nábytok, interiér, byt, dom, farby, motívy, odtiene, modrá, červená, biela

Sponzorované odkazy:

Bývanie v námorníckych farbách

Námornícke motívy sú nesmrteľné rovnako tak, ako farby tohto štýlu. Modrá, biela a červená sú vhodné do každého interiéru a skvele si rozumejú s materiálmi ako je drevo, kov a kameň. Ak vás už nebavia neutrálne odtiene hnedej a béžovej, zamerajte sa na veselšie motívy a inšpirujte sa pre zmenu vášho interiéru.

Aj jednoduchá váza dokáže miestnosť ozvláštniť a dodať jej, to čo jej po celú dobu chýbalo. Túto dekoráciu navyše prakticky využijete vždy, keď vám partner donesie kyticu ruží alebo dostanete krásny kvet k narodeninám. Pozrite sa na novú kolekciu spoločnosti Amara, ktorá vás svojimi motívmi a jasnými farbami, priamo očarí.

Autor: amaraAutor: amara

K námorníckemu štýlu patria nesporne aj pruhy, ktoré snáď nikdy neomrzia. Zvoliť ich môžete v podobe štýlových vankúšov na sedaciu súpravu, skvele sa budú vynímať aj ako koberec v predsieni alebo závesy v spálni alebo v podobe porcelánovej vázy, do ktorej môžete naservírovať ovocie alebo rôzne pochutiny pre návštevu.

Autor: conranshopAutor: conranshop

Leto sa síce končí, ale vy sa ešte nejakú tú chvíľku môžete tešiť z príjemných teplôt, ktoré sľubuje teplý september, a dokonca aj október. Využite priaznivej predpovede počasia a naplánujte pre svojich priateľov a rodinu večerné grilovanie. Nezabudnite na to, ako veľmi je v prípade návštevy dôležitá kultúra stolovania. Chýbať nesmie príjemný obrus, strieborné príbory a tiež svietnik, pre vytvorenie romantickejšej atmosféry. Kovový svietnik v červenej farbe si zaobstaráte u značky Amara za skvelú cenu, a to len 25 €.

Autor: createandbarrelAutor: createandbarrel

Námornícke motívy rozhodne nemusia byť len s klasickým pruhom alebo s výjavmi kotvy, mušlí a obdobných variantov, ktoré sú akousi samozrejmosťou. Radšej prekvapte a pojmite všetko trochu inak a po svojom. Zvoľte napríklad túto pohodlnú sedačku s abstraktným vzorom, ktorá sa skvele hodí do pracovne alebo na posedenie pri krbe. Zaobstarať si ju môžete u značky Skyline, a to za cenu 333 €, čo je veľmi prijateľná ponuka.

Autor: bedbathandbeyondAutor: bedbathandbeyond

Nebojte sa vybočiť z radu a ukážte svetu, že si nepotrpíte na komorné zariadenie interiéru. Najnudnejšími miestnosťami v dome bývajú jedálne, ktorým zvyčajne chýba akési čaro a šťava. Kúpte si preto štýlový sklenený stôl a moderné kožené stoličky v modrej farbe. Uvidíte, že vás tento nový a nevšedný štýl bude veľmi dlho baviť.

Autor: overstockAutor: overstock

V námorníckom štýle by rozhodne nemalo chýbať aj niečo červené a biele, čo táto malá taburetka spĺňa na sto percent a navyše sa bude skvele dopĺňať so sedacou súpravou, ktorá je zdobená úplne rovnakým motívom. Stolík a stoličku v jednom zaobstaráte u Cost Plus za 136 €.

Autor: worldmarketAutor: worldmarket

V žiadnej väčšej spoločenskej miestnosti by nemali chýbať hodiny, a to nielen kvôli času, ale aj preto, že sú skvelou nástennou dekoráciou. Poobzerajte sa po niečom v štýle elegancie a jednoduchosti, ako sú napríklad tieto červené hodiny od Bolla Moderna. V jednoduchosti je krása, tak sa toho opäť držte. Cena hodín sa pohybuje okolo 65 €.

Autor: 2modernAutor: 2modern

Článok Bývanie v námorníckych farbách bol publikovaný 1. září 2014 v 13.30 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...