Červeno-čierny interiér ktorý neomrzí

Tagy:  interiér, byt, dom, nábytok, čierna, červená, kombinácie, farby

Sponzorované odkazy:

Červeno-čierny interiér ktorý neomrzí

Kombinácia červenej a čiernej sa v interiéroch objavuje veľmi často, a to prakticky vo všetkých možných miestnostiach. Ohromný boom v posledných rokoch zaznamenali červené kuchynské linky, čierny nábytok je akousi nestarnúcou klasikou a červené dekorácie a doplnky dokážu bývanie dokonale zútulniť. Ak si na tieto farby v byte alebo dome potrpíte, pozrite sa, aké kúsky by sa vám mohli ešte hodiť.

Chýba vám v obývacej izbe akási pestrosť a jednoducho niečo, čo by miestnosť aspoň trochu oživilo? Potom si zaobstarajte toto štýlové kreslo v tvare srdca, ktoré je dokonalým doplnkom predovšetkým pre mladé páry alebo jednotlivcov. Kreslo nielen skvele vyzerá, ale je navyše čalúnené, teda veľmi pohodlné. Zaobstarať ich môžete od značky Contran shop za 243 €.

Autor: contranshopAutor: contranshop

Ak nejaká dekorácia dokáže miestnosti dodať štýl a úplne iný rozmer, potom je to práve obraz. Ten ju môže utlmiť alebo naopak dodať svetlo, farby, optimizmus a dobrú náladu. Ak vaše steny doposiaľ zívajú prázdnotou, kúpte si tento štýlový obraz z kolekcie The lock shop za 270 €. Jedinečný kúsok je vhodný k svetlému nábytku a čiernej koženej sedacej súprave, ktorej dodá na exkluzivite.

Autor: thelockshopAutor: thelockshop

Jednoduchý nábytok rozhodne nemusí byť nudný, o čom svedčí nová jesenná kolekcia od značky Amara, ktorá sa pýši ostrými líniami, lesklými materiálmi a hladkým povrchom, ktorý je síce ťažší na údržbu, ale za to vyzerá úplne skvele a jedinečne. Policu a stolík v jednom kúpite za super cenu 130 € a záleží len na vás, či univerzálny model zavesíte na stenu, alebo ho necháte stáť tak ako je.

Autor: amaraAutor: amara

Ak ste videli legendárny film Sin City alebo si predstavíte obdobie mafie a podsvetia New Yorku 80. rokov, potom vás iste dostane tento interiér, riešený presne v podobnom duchu. Jednoduché červené kožené kreslo, gangsterský obraz na stene, zaujímavá pruhovaná komoda, štýlový koberček a drobné čierno červené doplnky, sú skvostným výjavom dokonalej pracovne alebo kútika obývačky.

Autor: krskinnerAutor: krskinner

Pokiaľ si potrpíte presne na kombináciu červenej a čiernej v jednom, potom vás iste nadchne tento originálny stolík od Lucdeco, ktorý je nadčasový a luxusný. Jeho ostro rezané línie a hladký povrch sú aktuálnym moderným trendom, ktorý sa skvele vyníma v obývacej izbe, ale aj v predsieni a na chodbe, kde sa okamžite stane stredobodom pozornosti. Zaobstarať si ho môžete za 240 €.

Autor: luxdecoAutor: luxdeco

S kolekciou čierno červeného nábytku teraz prichádza aj spoločnosť Overstock, ktorá presne vie, aké trendy sú moderné a čím zaujať širokú verejnosť. Originálne kresielko je vystužené a čalúnené, preto priamo nabáda k pohodlnému posedeniu a vypitiu si popoludňajšieho čaju s rodinou alebo priateľmi.

Autor: overstockAutor: overstock

Článok Červeno-čierny interiér ktorý neomrzí bol publikovaný 22. září 2014 v 07.00 v rubrike Doplnky a Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...