Nevyhnutnosť každej gazdinky? Kuchárka plná receptov!

Tagy:  kuchyňa, gazdiná, domácnosť, varenie, pečenie, kniha, recepty

Sponzorované odkazy:

Nevyhnutnosť každej gazdinky? Kuchárka plná receptov!

V kuchyni sa nikdy nezaobídete bez praktických pomôcok na varenie, bez riadu a k tomu všetkému aj nutne potrebujete kuchynský textil ako je chňapka proti spáleniu, utierky alebo obrus, ktorý šetrí lak stola a navyše vyzerá veľmi štýlovo. Na varenie a prípravu chutných pokrmov vám ale dozaista nemôže chýbať predovšetkým kniha plná receptov, pretože málokto je schopný pripraviť náročný dezert „z hlavy“. Píšete si radi recepty svojou rukou a zbierate ich rovnako, ako kedysi vaša babička? Potom si kúpte zapisovaciu kuchárku, ktorá vám bude skvelým pomocníkom.

Rýdzo dievčenská záležitosť

Do svojej kuchyne málokoho pustíte, pretože ju považujete za svoje súkromné kráľovstvo? Potom by podľa toho mala vyzerať vaša kuchárka. Kúpte si napríklad tento dievčenský model od Sugar paper, ktorý je plný linkovaných riadkov, ktoré len čakajú, na to keď ich zaplníte. Knihu kúpite za 39 € a to na stránkach Saks fifth avenue.

Autor: SAKSFIFTHAVENUEAutor: SAKSFIFTHAVENUE

S jasným názvom

Tento model na prvý pohľad hovorí, k čomu kniha slúži a každého hneď iste napadne, že sa jedla a pitia minimálne týka. Jej jednoduchý vzhľad tak trochu pripomína dobu minulú a ak máte drevenú kuchyňu alebo si potrpíte na rustikálny štýl, nechajte ju na polici ako vhodnú dekoráciu. Zaobstarať si ju môžete na stránkach Barneys, a to za super cenu 14 €.

Autor: BARNEYSAutor: BARNEYS

Tajomný obsah

Často sa vám stáva, že si recept napíšete v rýchlosti na kus papiera, na obrúsok alebo skrátka na čokoľvek, čo je práve po ruke? Také prepisovanie potom môže byť pomerne otravné a zdĺhavé. Preto si zaobstarajte praktickú drevenú škatuľu, kde lístočky, ústrižky z časopisov a podobné recepty jednoducho strčíte a nájdete ich opäť vo chvíli, keď ich budete potrebovať. Škatuľu si môžete kúpiť na Creat and barrel za 24 €.

Autor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARREL

V luxusnom prevedení

Kožené väzby vždy mali, majú a pravdepodobne budú mať niečo do seba. Na prvý pohľad pôsobia exkluzívnym dojmom a tiež v kuchyni môžu plniť funkciu dekorácie a bytového doplnku. Obstarajte si napríklad túto old school knihu na recepty od značky Graphic Image, ktorá len čaká na vaše nové kulinárske postrehy, myšlienky a chuťovky všetkého druhu. Jej cena sa pohybuje okolo 26 €.

Autor: BLOOMINGDALESAutor: BLOOMINGDALES

Vždy po ruke

Ak máte recepty, ktoré pripravujete veľmi často, je dobré, mať ich stále po ruke a takzvane na očiach. K tomu vám dokonale poslúži škatuľa na recepty so stojanom od značky West Elm. Zaobstarať si ju môžete v elegantnom belostnom prevedení, vo výrazných farbách ako je červená alebo modrá, alebo stavte na prírodnú drevenú klasiku, ktorá sa v ponuke objavuje tiež. Cena sa pohybuje okolo 32 €.

Autor: WESTELMAutor: WESTELM

Z každého niečo

Pre tých, čo majú radi vo veciach poriadok a prehľad, je ideálnym variantom obstaranie hneď niekoľkých kníh na recepty, ktoré sú príhodne rozdelené podľa chodov, pokrmov alebo surovín. Záleží na vás, či si zaobstaráte jednotlivo na raňajky, obedy a zákusky alebo sa rozhodnete pre mäso, pečivo a cestoviny. Jedna taká kniha na stránkach Surlatable stojí približne 14 €.

Autor: SURLATABLEAutor: SURLATABLE

Článok Nevyhnutnosť každej gazdinky? Kuchárka plná receptov! bol publikovaný 21. října 2014 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...