Jar v kuchyni s najlepšími kuchárkami

Tagy:  kuchyňa, kuchárka, e-shop, jar, kniha

Sponzorované odkazy:

Jar v kuchyni s najlepšími kuchárkami

Jar pre veľa ľudí znamená ohromnú zmenu, kedy obdobie šedi, nudy a zlej nálady vystrieda optimizmus, nadhľad a neuveriteľná chuť do života. S príchodom jari zvyčajne neožije len príroda, ale tiež veľa ľudí, ktorí majú naraz chuť podnikať to, čo v zime nemohli, športovať vonku, venovať sa opäť svojej záhradke a tiež pripravovať nové a ľahké pokrmy, lebo jesť ťažké knedle a kačicu iste nemožno po celý rok. Privítajte jar v kuchyni s novými kuchárkami, vďaka ktorým pripravíte pre celú rodinu lahodné toasty, tappas alebo nadýchané dezerty.

Toasty na sto spôsobov

Pod pojmom toast si vždy predstavíte hrianku s džemom alebo zapečený toast so šunkou a syrom, ktorý je jednoduchou a rýchlou desiatou? Potom si rozšírte obzory, pretože toastov a obložených chlebov existuje neuveriteľné množstvo. Pripravovať ich môžete z najrôznejších druhov chleba a bagiet a za hriech rozhodne stojí kombinácia fíg, kozieho syra a medu, gorgonzola s hruškou a orechmi alebo napríklad čokoládový krém s arašidmi a banánom. Kúpte si knihu plnú nápadov na e-shope NORDSTROM.COM už za 18 €.

Varte z jednej panvice

Máte radi varenie, ale príliš vám nevyhovuje, že počas prípravy jedinej večere zašpiníte polovicu riadu, ktorý potom pracne umývate a z varenia nemáte zďaleka takú radosť? Potom zabudnite na dusenie, smaženie a pečenie v mnohých hrncoch naraz a radšej si na e-shope MODCLOTH.COM kúpte praktickú kuchárku s receptami v jednej panvici. Chutná omeleta, vynikajúce talianske rissoto, praženica ako ich nepoznáte, ale aj dusené hovädzie alebo kohút na víne pripravíte ľavou zadnou. Kniha vás vyjde na 22 €.

Autor: MODCLOTH.COMAutor: MODCLOTH.COM

Osviežte sa

K jari patrí samozrejme tiež istá dávka detoxikácie a očisty, ktorá je sprevádzaná smoothies a džúsmi na všetky spôsoby. Doteraz ste poznali iba pomarančový, jablkový a prípadne kombinovaný z ovocia, ktoré máte práve po ruke? Potom vám nesmie chýbať kuchárka Juice It, ktorá sa zameriava na prípravu džúsov a štiav od A do Z. Ľahko sa naučíte rozpoznávať, ktoré suroviny sú vhodné a ktoré nie a tiež sa priučíte, aký džús si dať pre dobrú náladu, pri nedostatku energie alebo pred športom a po ňom. Cena kuchárky je na e-shope NORDSTROM.COM 17 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Sladké, svieže a ľahké

Málokto môže s úprimným srdcom povedať, že si nepotrpí na sladké a dokonca sa bez neho zaobíde. Väčšina ľudí sladkosti a dezerty najrôznejšieho druhu miluje a obzvlášť tie, ktoré sú pripravované z domácich surovín a s láskou. Zabudnite na kupované muffiny alebo polotovary v prášku a radšej si na e-shope SHOPTERRAIN.COM kúpte kuchárku plnú jarných a ľahkých nápadov na vynikajúce dezerty nielen na večeru. Láka vás napríklad obrátený jablkový koláč, limetkové rezy, malinový puding alebo čokoládová pena s mandľami a likérom? Potom vám táto kuchárka za príjemných 16 € nemôže chýbať.

Autor: SHOPTERRAIN.COMAutor: SHOPTERRAIN.COM

Článok Jar v kuchyni s najlepšími kuchárkami bol publikovaný 4. dubna 2016 v 00.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...