5 dámskych bytových nevyhnutností, ktoré muži nepochopia

Tagy:  ženy, muži, byt, dom, doplnky, nábytok, nevyhnutnosti

Sponzorované odkazy:

5 dámskych bytových nevyhnutností, ktoré muži nepochopia

Muži a ženy sa celkom prirodzene dávajú dokopy a postupom času si budujú rodinu. Preto sa musia, chtiac-nechtiac, spolu naučiť žiť v jednej domácnosti, čo môže byť občas ťažké. Ako bolo totiž kedysi povedané, muži pochádzajú z Marsu a ženy z Venuše, čo je v niektorých zmiešaných domácnostiach zrejmé na prvý pohľad. Muži zvyčajne neprikladajú upratovaniu takú úlohu, ženy zasa nerozumejú potrebe vlastniť domáce kino a reprobedne. Bez akých nevyhnutností sa väčšina dám v byte či dome nezaobíde?

Toaletný stolík ako pre princeznú

Drvivá väčšina žien neopúšťa bývanie 2 minúty po tom, čo vstala a je úplne prirodzené, že sa potrebuje trochu skrášliť. Ideálnym variantom, ako mať pohromade všetky kozmetické vymoženosti, líčenie, hrebeň a dokonca šperky, je toaletný stolík, ktorý veľa žien považuje za svoju osobnú pokladnicu. Toaletný stolík je zvyčajne umiestnený v spálni a väčšina mužov sa zhoduje, že je vlastne úplne zbytočný. My ženy však vieme, aké poklady ukrýva a že bez neho sa nedá fungovať.

Autor: SWEETPEAANDWILLOWAutor: SWEETPEAANDWILLOW

Vôňa všade okolo

Byt by mal byť nielen ľúbivý naoko, ale aj harmonický a predovšetkým voňavý, čo muži zvyčajne podceňujú. Ak žijete s partnerom, pre ktorého nie je špinavý riad a použité oblečenie všade po byte žiadnym problémom, potom sa rozhodne nezaobídete bez vonných sviečok. Tie dodajú obydliu isté čaro, naviažu na seba nepríjemné pachy a pokiaľ zvolíte dizajnové kúsky, slúžia aj ako dokonalá bytová dekorácia.

Autor: SAKSFIFTHAVENUEAutor: SAKSFIFTHAVENUE

Zrkadlo len v kúpeľni nestačí

Čo sa zrkadiel týka, mužom postačí to menšie v kúpeľni, ktoré im umožní oholiť a učesať sa. Ženy však od svojho vzhľadu vyžadujú podstatne viac, preto sa nezaobídu bez väčšieho zrkadla pri toaletnom stolíku, monštruóznej zrkadlovej steny v šatni alebo na skrini, vďaka ktorej môžu zakaždým ohodnotiť svoj outfit alebo pribúdajúce kilogramy. Niekoľko zrkadiel v dome možno nerobí dobrotu, avšak ženy sa vďaka ich prítomnosti cítia zvyčajne lepšie.

Autor: GRANDINROADAutor: GRANDINROAD

Kozmetická výstava

Máte z niektorých žien pocit, že trpia chorobnou potrebou vystavovať kozmetické produkty a čo je horšie, možno k nim patríte aj vy? Potom sa môžete upokojiť, lebo tento „syndróm“ je úplne normálny. Obzvlášť v kúpeľni sa ženy rady realizujú vo výzdobe a čo iné, než práve peny do kúpeľa, šampónov, masky na vlasy a hubky na umývanie, by mali umiestniť do novej ratanovej police?

Autor: HEALSAutor: HEALS

Holá stena? Nikdy!

Keď sa spýtate muža, kde by mohol byť obraz, pravdepodobne vás odkáže do galérie, pretože vo svojom mládeneckom byte ho nepotrebuje mať. Žena namiesto toho zastáva názor, že steny by nemali byť nikdy holé, pretože pôsobia studeným a veľmi neosobným dojmom. Pravdou je, že dobre zvolená maľba, kalendár alebo napríklad fotografie vašich najbližších, môžu interiér zútulniť a dodať mu tú pomyselnú čerešničku na torte. Nič sa ale nesmie preháňať, preto zdobte steny vždy s mierou.

Autor: BURKEDECORAutor: BURKEDECOR

Článok 5 dámskych bytových nevyhnutností, ktoré muži nepochopia bol publikovaný 8. prosince 2014 v 12.00 v rubrike Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...