Plast v domácnosti - kde ho použijete?

Tagy:  plast, plastový nábytok, doplnky, dekorácie, byt, dom

Sponzorované odkazy:

Plast v domácnosti - kde ho použijete?

Už dávno neplatí, že sa v bytoch a domoch musia objavovať rýdzo prírodné materiály ako je drevo, kameň alebo tehla. Doba značne pokročila a vy tak môžete do svojho domova priniesť prakticky čokoľvek, čo vás len napadne. V posledných rokoch sa k móde opäť vracia plast. Ak mu holdujete a ste pre moderný dizajn, pozrite sa, kde vám bude plast vyhovovať a kde ho naozaj využijete.

Prečo si zaobstarať plast?

Plast rozhodne nie je materiál pre každého, avšak v domácnostiach má svoje využitie. Jednak je veľmi praktický, pretože ho len tak nepoškriabete ani podobne nezničíte. Ak máte deti, plastový nábytok je teda ideálnym riešením. Vzhľadom k faktu, že je plast využiteľný v mnohých podobách, môžete si zaobstarať plastový nábytok aj doplnky v najrôznejších farebných prevedeniach. Plast je nadčasový, trendy a moderný dnes aj za niekoľko rokov. Ak teda do plastu budete investovať, rozhodne sa nebude jednať o vyhodené peniaze.

Milujete najrôznejšie domáce vychytávky a spotrebiče, ktoré vám uľahčia prácu a spríjemnia mnoho dlhých víkendových dní? Potom by vám v kuchyni rozhodne nemal chýbať vaflovač alebo prístroj na výrobu domácich šišiek. Jeho teflónový vnútrajšok rýchlo a efektívne pečie a plastový vonkajšok udrží teplotu a navyše svojim vzhľadom sa skvele hodí do každej modernej kuchyne. Páči a vám žltá, červená alebo jednoduchá biela? Nakupujte na e-shope The Hut.

Autor: THEHUTAutor: THEHUT

Ďalšou nevyhnutnosťou, ktorá v žiadnom byte či dome nemôže nikdy chýbať, je odpadkový kôš. Plastové varianty má doma takmer každý, avšak existujú také modely, ktoré sú nielen z praktického plastu, ale tiež majú inteligentný čip, ktorý vám uľahčí mnoho práce. Vďaka nemu nemusíte vrchnák koša nikdy manuálne otvárať a zbytočne ho špiniť. Zaobstarať si ho môžete napríklad U Create and Barrel za 76 €.

Autor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARREL

Pod pojmom kuchynská váha si väčšina ľudí predstaví nepekne vyzerajúcu misu, ktorá zaberá veľa dôležitého miesta v kuchyni. Čo by ste ale povedali na variantu, ktorá je neuveriteľne malá, ľahká a navyše z plastu? Táto kuchynská váha je inovatívnym riešením nielen pre malé kuchyne a vaša môže byť na e-shope Finnish design shop už za 38 €.

Autor: FINNISHDESIGNSHOPAutor: FINNISHDESIGNSHOP

Plastový nábytok nie je v domácnostiach žiadnou novinkou a ak si chcete zaobstarať niečo, čo je nadčasové a moderné zároveň, rozhodne sa plastu nebojte. Skvelou voľbou sú napríklad plastové stoličky do jedálne. Ich povrch je praktický, ľahko umývateľný a tiež veľmi pohodlný. Pokiaľ túžite po farbách v domácnosti, môžete si plastové stoličky kúpiť v mnohých farbách. Čo hovoríte napríklad na ponuku značky Overstock, kde plastové stoličky kúpite od 152 € za kus?

Autor: OVERSTOCKAutor: OVERSTOCK

Myslieť by ste v domácnosti mali aj na tie najmenšie drobnosti, ktoré robia byt bytom. Chýbať by vám preto nemala ani praktická a trendy krhlička na zalievanie kvetov, ktorá je vďaka použitiu plastu ľahká a ľahko použiteľná. Opäť ju môžete mať v mnohých farbách, a to napríklad z e-shopu The Hut, kde vás vyjde na skvelých 12 €.

Autor: THEHUTAutor: THEHUT

Článok Plast v domácnosti - kde ho použijete? bol publikovaný 7. ledna 2015 v 12.00 v rubrike Doplnky a Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...