Príbory, ktoré majú svoje čaro

Tagy:  riad, kuchyňa, nôž, vidlička, lyžica, lyžička, sada, súprava

Sponzorované odkazy:

Príbory, ktoré majú svoje čaro

Či už si potrpíte na etiketu stolovania alebo si vystačíte s klasickým prestieraním, rozhodne sa nikdy nezaobídete bez príboru, ktorý je jednoducho základom každej jedálne. Výber príboru väčšina ľudí berie na ľahkú váhu a neprikladá mu príliš dôležitú úlohu, avšak ak chcete jesť štýlovo, nechajte sa inšpirovať kúskami, ktoré rozhodne majú svoje čaro a nebudú vám robiť hanbu na rodinnej oslave, počas Štedrovečernej večere ani pri obede, usporiadanom pre priateľov.

Veľa rodín vlastní dve súpravy príborov. Jednu, ktorá slúži na každodenné používanie a môže sa postrácať v umývačke riadu, pretože stála sotva pár eur. A potom druhú, s ktorou stolujete pri výnimočných príležitostiach. Ak vám luxusnejšia súprava príborov chýba, rozhodne by ste si ju mali zaobstarať, pretože nikdy neviete, kedy sa bude hodiť. Na e-shope BLOOMINGDALES nájdete strieborné príbory v krásnom drevenom obale už od 66 €.

Niektoré svetovo preslávené módne značky sú vyhlásené predovšetkým svojimi modelmi, doplnkami a šperkami, pre ktoré by mnohá zo žien vraždila. Možno ste ale doteraz nevedeli, že presne také ikony vyrábajú tiež bytové doplnky a dokonca príbory. Napríklad veľmi populárna francúzska značka Versace prináša novú kolekciu veľmi luxusných strieborných príborov, ktoré rozhodne stoja za to! Ak radi z času na čas stolujete na úrovni, príbory od Versace by vám nemali chýbať. Zaobstarať si ich môžete na e-shope BLOOMINGDALES za 165 €.

Autor: BLOOMINGDALESAutor: BLOOMINGDALES

Ak ste boli doteraz zvyknutí na klasické príbory, ktoré sú celokovové, bez štipky nápadu a nejakej drobnejšej zmeny, potom rozhodne nastal čas, kedy si zaobstarať novú a o poznanie exkluzívnejšiu súpravu, ktorá bude reprezentatívnym prvkom vašej jedálne. Príbor by mal byť nielen praktický, ale aj štýlový a ak neviete, kde také kúsky zohnať, potom sa pozrite na ponuku od BLOOMINGDALES, ktorá je naozaj bohatá. Kúpte si napríklad tieto strieborné príbory so zaujímavou kovovou aplikáciou, ktorá je vhodná do moderných interiérov. Súprava vás vyjde na 78 €.

Autor: BLOOMINGDALESAutor: BLOOMINGDALES

Jedným z veľmi exkluzívnych materiálov, ktorý sa v interiéroch neobjavuje tak často, je mramor. Ten môžete uvidieť skôr v exteriéroch. Ak sa ale vyskytne v kuchyni, potom vyzerá naozaj luxusne a predovšetkým nadčasovo. Moderné sú rozhodne mramorové kuchynské linky a tiež príbory. Tie vyzerajú skvele a naviac sú prakticky nerozbitné, čo sa hodí aj v prípade, ak máte menšie deti. Vyberte si z niekoľkých farebných variantov, ktoré na vás čakajú v predajniach PUREHOME, a to už od 70 € za sadu.

Autor: PUREHOMEAutor: PUREHOME

Článok Príbory, ktoré majú svoje čaro bol publikovaný 26. února 2015 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...