Chcete viac odpočívať? Kúpte si relaxačné kreslo!

Tagy:  relaxačné kreslo, kreslá, odpočinok, nábytok, dizajn, doplnky, byt, dom, interiér, bývanie

Sponzorované odkazy:

Chcete viac odpočívať? Kúpte si relaxačné kreslo!

Odpočinok je pre každého človeka nesmierne dôležitý, pretože organizmu dodáva energiu, a to ako po fyzickej, tak aj po duševnej stránke. Aby ste sa cítili príjemne, oddýchnuto a netrpeli depresívnymi stavmi, len klasický spánok vám rozhodne nebude stačiť. Každý jedinec by sa mal naučiť tiež pravidelne odpočívať, a to počas dňa, kedy je neustále vystavený stresu a veľakrát aj chaosu. Aby ste na chvíľu vypli, bohato vám postačí niekoľko minút v pohodlnom kresle, kde si môžete v kľude vypiť kávu, pochutnať si na obľúbenom dezerte, prečítať si noviny alebo porozprávať sa s kamarátkou. Ak vám doma také komfortné relaxačné kreslo chýba, potom nastala správna chvíľa na jeho kúpu.

V jednoduchosti je krása, čo rozhodne platí aj o nábytku a čím sú jednotlivé kúsky jednoduchšie, tým dlhšie budú moderné a pekné nielen pre vás. Ak neviete, ako by také jednoduché relaxačné kreslo malo vyzerať, pozrite sa na najnovšiu kolekciu spoločnosti Jess Earl, ktorá prichádza s radom štýlových kúskov, pripomínajúcich vankúše. Takéto kreslo je vhodné prakticky do akéhokoľvek interiéru a vďaka svojmu rozloženiu je neuveriteľne pohodlné. Hneď ako si do kresla sadnete, už nikdy nebudete chcieť nič iné. Kúpiť si ho môžete na e-shope LUISAVIAROMA za super cenu 324 €.

Autor: LUISAVIAROMAAutor: LUISAVIAROMA

Pri výbere kresla je tiež veľmi dôležitý zvolený materiál, ktorý by vás, v prípade zlej voľby, mohol pekne potrápiť. Semiš je napríklad veľmi krásny, avšak ľahko sa poškodí. Čo je naopak veľmi vhodným variantom, je klasická koža, ktorá si v interiéri vždy nájde svoje právoplatné miesto. Kožené kreslá sú však nielen modernou záležitosťou, ale navyše sú komfortné, pýšia sa dlhoročnou životnosťou a navyše sa prispôsobujú podnebiu. V zime teda dokonale zahrejú, ale v lete vás budú príjemne chladiť. Tento štýlový kúsok, v mnohých farebných kreáciách, nájdete opäť na e-shope LUISAVIAROMA, a to už od 828 €.

Autor: LUISAVIAROMAAutor: LUISAVIAROMA

Máte pocit, že je váš interiér príliš svetlý, jednofarebný, nudný a tak nejako nič nehovoriaci? Potom sa nebojte zamerať sa na farby a namiesto toho, aby ste hneď maľovali všetky izby alebo menili nábytok, kúpte si jeden výraznejší osobitý prvok, ktorý izbu oživí a dodá jej úplne iný rozmer. Ideálnou voľbou je v tomto prípade napríklad toto exkluzívne relaxačné kreslo od spoločnosti MacKenzie, ktoré je favoritom jarnej kolekcie. Pohodlné čalúnenie vám umožní nerušene odpočívať a pestrofarebný dizajn určite poteší. Kreslo si zaobstaráte na e-shope NEIMANMARCUS za 798 €.

Autor: NEIMANMARCUSAutor: NEIMANMARCUS

Ak disponujete väčšou obývacou izbou a nemusíte príliš riešiť priestor, potom sa nebojte obstarania väčšieho rozmeru relaxačného kresla, ktoré vaše potreby určite uspokojí na maximum. Dizajnérska spoločnosť ESTABLISHED & SONS prichádza s luxusnou jarnou kolekciou farebných kresiel väčších rozmerov, ktorá sa dokonale hodí do moderného interiéru, kde prevládajú jednoduché línie, svetlé odtiene a minimum nábytku. Takýto kúsok bude klenotom miestnosti, ktorý by nemal byť prehlušený žiadnym iným kusom nábytku alebo doplnku. Zaobstarať si ho môžete na e-shope LUISAVIAROMA od 3164 €.

Autor: LUISAVIAROMAAutor: LUISAVIAROMA

Článok Chcete viac odpočívať? Kúpte si relaxačné kreslo! bol publikovaný 30. března 2015 v 14.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...