Transparentné kreslo Pasha

Tagy:  kreslo, nábytok, sedací nábytok, interiérový nábytok, relaxačné kreslo, stoličky, odpočinkové kreslo, transparentné kreslo, číre kreslo, čírosť, číre, transparentné, priehľadné

Sponzorované odkazy:

Transparentné kreslo Pasha

Kreatívne vyžitie vo svete nábytku nepozná hraníc, a tak môžeme obdivovať atypicky riešené modely, ktoré potešia nielen naše oko, ale aj interiér. Dizajnový nábytok je však vecou exkluzívne riešeného priestoru, teda jeho prítomnosť v akomkoľvek prostredí nie je vhodná.

Avšak v prípade transparentného kresla Pasha ide o absolútnu a ojedinelú výnimku. Dizajn v podobe atypického štýlu napovedá tomu, že nech už kreslo použijeme kdekoľvek, všade bude hrať prím.

Transparentné kreslo Pasha zo spoločnosti Pdrali disponuje vysokou dávkou elegancie a vkusu. Autori kresla, Marco Pocci a Claudio Dondoli, stavili na dokonalú syntézu tradície a inovácie.

Kreslo Pasha je vyrobené z polykarbonátu a k dostaniu je v niekoľkých rôznych verziách. Najzaujímavejším typom je však priehľadný model kresla, ktorý dokáže vyniknúť v každom interiéri. Čírosť sa dokonale snúbi s priestorom, tmavé miestnosti presvetľuje a svetlé naopak opticky ešte viac zväčšuje.

Dokonalosť kresla spočíva aj v jeho univerzálnosti, je vhodné nielen do interiéru, ale výborne vynikne aj v exteriéri. Sedacia časť ponúka skvelý užívateľský komfort a atraktivitu umocňuje čalúnený vankúš, ktorý zmäkčuje posedenie.

Kreslo je dostupné v týchto farebných prevedeniach: biela, čierna a transparentná.

decentné poňatie kresladecentné poňatie kresla
kreslo Pasha aj v inom farebnom poňatíkreslo Pasha aj v inom farebnom poňatí

zdroj: http://www.pedrali.it

Článok Transparentné kreslo Pasha bol publikovaný 3. září 2013 v 08.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...