Kreslo s výstižným pomenovaním MC1

Tagy:  mc1, kreslo, nábytok, sedací nábytok, záhradný nábytok, lehátko, záhradné lehátko, interiorový nábytok, exteriérový nábytok

Sponzorované odkazy:

Kreslo s výstižným pomenovaním MC1

Záhradný nábytok je vecou samozrejmou, nie však vecou, ktorej by sa venovala prílišná dizajnová pozornosť. Klasikou aj naďalej zostáva nábytok plastový, ktorý disponuje praktickými prednosťami, potom nasleduje nábytok drevený, ktorého luxusnejší vzhľad je kompenzovaný náročnejšou údržbou.

O využití záhradného nábytku v interiéri nemôže byť ani reč, to isté platí aj v obrátenom prípade. Dnes si však predstavíme ležadlo, ktoré je nielen dizajnovo veľkolepé, ale aj praktické, vhodné do interiéru i exteriéru.

Tvorcom kresla MC1 je kreatívny návrhár interiérového a exteriérového nábytku a dekorácií – Olaf Kitzig. Kreslo disponuje neuveriteľne ľahkým vizuálnym profilom, k exkluzivite prispievajú organické krivky, ktoré vyvolávajú pocit elegancie a zmyselnosti.

Kreslo MC1 je vyrobené z veľmi silného plexiskla, ktoré jednak zaručuje vysokú stabilitu a zároveň minimálne požiadavky na údržbu. Vďaka perfektnému materiálu možno kreslo využiť ako pre vnútorné, tak aj pre vonkajšie použitie.

Jednoduchý a nenápadný vzhľad kresla dokáže upútať pozornosť každého prichádzajúceho, hoci je bez podušiek takmer neviditeľné. K dispozícii je v transparentnom prevedení alebo v jasných farebných odtieňoch.

keď sa dizajn spojí s komfortomkeď sa dizajn spojí s komfortom
elegancia v každom detaileelegancia v každom detaile
ponuka podušiek v rôznych farebných odtieňochponuka podušiek v rôznych farebných odtieňoch

Zdroj: http://padstyle.com/…er-sessel/15

Článok Kreslo s výstižným pomenovaním MC1 bol publikovaný 27. září 2013 v 15.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...