Cocon: nové trendy kreslo

Tagy:  kreslo, nábytok, sedací nábytok, interiérový nábytok, spací vak, televízne vrece, relaxačné kreslo, stoličky, odpočinkové kreslo, televízne kreslo

Sponzorované odkazy:

Cocon: nové trendy kreslo

K nevyhnutnému interiérovému nábytku patrí bezpochyby kreslo, a to v akejkoľvek podobe. Vyberať môžeme z ponuky typov relaxačných, odpočinkových, klasických, masážnych, atypických a najnovšie aj multifunkčných.

Multifunkčnosť prináša do interiéru nový rozmer a praktické využitie, ktorý popri svojej hlavnej funkcii spĺňa aj funkcie prídavné, nemenej dôležité. Takým príkladom je kreslo Cocon od spoločnosti Les M Design.

Cocon napovedá už na prvý pohľad, že ide o kreslo pohodlné, užívateľsky komfortné a maximálne hrejivé. Autormi kresla sú Céline Merhand a Anaïs Morel, pochádzajúci zo spoločnosti Les M.

Kreslo Cocon je model sedacieho nábytku, ktorý kombinuje klasické kreslo so spacím alebo televíznym vakom. Ideálne riešenie pre relaxáciu a odpočinok počas dňa alebo za chladných zimných podvečerov. Kreslo ponúka ideálne podmienky predovšetkým pre tých užívateľov, ktorí pri televízore zaspia. Po prebudení nebolí chrbát a človek aj za niekoľko desiatok minút nazbiera sily a tak potrebnú energiu.

Poťah je odnímateľný a je možné ho prať v práčke, dokonca nie je problém sušiť v sušičke na bielizeň. Rozmery kresla sú 100 × 120 × 60 cm.

komfort, pohodlnosť, dizajnkomfort, pohodlnosť, dizajn
maximálna relaxáciamaximálna relaxácia

zdroj: http://www.lesmdesign.com

Článok Cocon: nové trendy kreslo bol publikovaný 5. října 2013 v 07.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...