Ružová ako trend, a to nielen v módnych butikoch

Tagy:  interiér, trendy, trendy na máj, jarné trendy, dizajn, bývanie, byt, dom, ružová, farby

Sponzorované odkazy:

Ružová ako trend, a to nielen v módnych butikoch

Ak si lámete hlavu s tým, aká farba je úplne horúcim trendom tohtoročnej jari a leta, potom sa pozrite do všetkých módnych obchodov a budete mať okamžite jasno. Áno, je to ružová. Avšak zatiaľ čo v minulom roku kraľovala moliam pastelová farba, rok predtým zasa neónová, tento rok sú v kurze úplne všetky odtiene ružovej, a to vrátane vínovej, fuchsiovej a ďalších, ktoré majú s ružovou čo do činenia. Ružové odtiene sa však nemusia objavovať iba vo vašom šatníku, skvele sa bude dariť aj v domácnosti, kam prinesú svieži vánok a optimistickú atmosféru. Nebojte sa ružovú pustiť do svojho príbytku, voľbu rozhodne nebudete ľutovať.

Slováci sú v zariaďovaní interiéru zvyčajne veľmi konzervatívni a zvyčajne nevedia, do čoho investovať. Zaobstarávajú si preto jednoduché sedacie súpravy v nevýrazných farbách, ktoré síce neurazia, ale ani nijako nenadchnú. Ak ste vy o niečo odvážnejší, stavte na kombináciu trendy vidieckeho štýlu a ružovej farby, ktoré sa spoločne skvele dopĺňajú. Táto sedacia súprava je trendom tohto roka, ktorá je vhodná k drevenému nábytku, ale tiež k čistým bielym líniám. Zaobstarať si ju môžete na e-shope OLIVERBONAS.COM, a to za 777 €.

Autor: OLIVERBONAS.COMAutor: OLIVERBONAS.COM

Bývanie dotvárajú tiež najrôznejšie drobnosti, detaily a dekorácie, ktoré môžu byť nenápadné a s interiérom tak nejako splývať, alebo naopak veľmi výrazné a báť tak ústredným prvkom miestnosti. Ak sa bojíte investovať do ružového nábytku, zaobstarajte si napríklad túto štýlovú, sýto ružovú stolnú lampičku, ktorá je nielen dokonalým bytovým doplnkom, ale aj praktickou záležitosťou. Je vhodná ako do obývacej izby, kde sa nebojíte farieb, ale tiež do detskej izby alebo do spálne. Kúpite si ju na e-shope LAMPSPLUS.COM za 130 €.

Autor: LAMPSPLUS.COMAutor: LAMPSPLUS.COM

Vankúšiky sú štýlovou záležitosťou, ktoré sa dlhé roky nevyskytujú len v spálňach alebo v izbách, kde je posteľ, ale stali sa veľmi dôležitým bytovým doplnkom, ktorý môže zútulniť celú miestnosť. Inštalovať ich môžete buď na sedaciu súpravu, leňošky alebo kreslá, ale tiež do políc, na komody alebo do knihovničky, kde vám chýbajú knihy. Tento výrazný ružový vankúšik so zaujímavým vzorom môžete kúpiť na e-shope VIRGINIAJOHNSON za 59 €.

Autor: VIRGINIAJOHNSONAutor: VIRGINIAJOHNSON

Ružová farba sa v interiéri môže vyskytovať aj v menšom množstve a zďaleka nemusí byť tak výrazná a do očí bijúca, ako je tomu u predošlých doplnkov a nábytku. Svetlo ružová farba je symbolom jemnosti a decentnosti, preto ju môžete pokojne zahrnúť aj do svojho stolovania alebo k čaju o piatej. Vaše domáce sušienky budú na tomto podnose vyzerať úplne fantasticky, či už ich budete podávať kedykoľvek. Riad si môžete kúpiť na e-shope SELFRIDGES.COM, kde vás vyjde na príjemných 32 €.

Autor: SELFRIDGES.COMAutor: SELFRIDGES.COM

Článok Ružová ako trend, a to nielen v módnych butikoch bol publikovaný 11. května 2015 v 07.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...