Bytové novinky pre júl 2015

Tagy:  interiér, bývanie, byt, dom, doplnky, dekorácie, novinky, miestnosť, dizajn, nakupovanie, farby

Sponzorované odkazy:

Bytové novinky pre júl 2015

V posledných rokoch je v kurze takzvané holé bývanie, kedy je kladený dôraz na priestor, voľné steny, vzdušnosť, minimum nábytku a naopak sa preferujú drobné detaily a maličkosti, ktoré vo výsledku robia byt zaujímavým. Zabudnite na množstvo neforemných skríň, komôd a nábytku, ktorý zaberá veľa miesta a pritom je z polovice nevyužívaný. Radšej sa zamerajte na drobnosti, ktoré vám budú každý deň robiť radosť a ktoré dodajú miestnosti potrebný štýl a glanc. Inšpirujte sa júlovými novinkami z obľúbených dizajnérskych obchodov a e-shopov.

Kvety trochu inak

Milujete kvety a neviete si bez nich svoje bývanie predstaviť? Potom vás iste veľmi zaujme táto drobnosť z e-shopu LANECRAWFORD.COM, ktorá je skvelou novinkou práve pre horúce letné dni. Praktický kvetinový „veniec“ v tvare rámu môžete zavesiť ľubovoľne na stenu a do jeho obsahu umiestniť rodinné fotografie či maľby, ktoré sú vám blízke. Tento rám potom bude simulovať klasický obraz, a to v úplne inom, inovatívnom a modernom poňatí. Kúpiť ho môžete už za 47 €, a to na spomínanom internetovom obchode.

Autor: LANECRAWFORD.COMAutor: LANECRAWFORD.COM

Nebojte sa výrazných noviniek

Keď sa povie riad, väčšina ľudí si automaticky predstaví klasické poháre z Ikea a biele, prípade čierne taniere ktoré sú v každej domácnosti ako cez „kopirák“. Pravdou je, že neutrálnym riadom nikdy nič nepokazíte a keď sa rozbije, nemusíte nijako smútiť, avšak nebolo by príjemnejšie raňajkovať alebo hostiť návštevu z exkluzívnych porcelánových tanierov, ktoré svojou farebnosťou dokážu okamžite navodiť príjemnú atmosféru? Pozrite sa napríklad na novinky e-shopu WEDGWOOD.CO.UK od rovnomennej značky a nakupujte originálne kusy riadu, ktoré určite inde neuvidíte. Cena jedného taniera je od 32 €.

Autor: WEDGWOOD.CO.UKAutor: WEDGWOOD.CO.UK

Aj maličkosti tvoria interiér

Veľa ľudí žije v domnienke, že je interiér treba oživovať nápadnými kusmi, ktoré okamžite pritiahnu všetku pozornosť. Vy si ale nemusíte zákonite kupovať novú sedaciu súpravu alebo farebný koberec, aby bolo poznať, že ste nezabudli na drobné zmeny v bývaní. Ak ste so svojim aktuálnym dizajnom spokojní, kúpte si ako drobnosť napríklad tieto zaujímavé perá, ktoré pôsobia ako veľmi štýlová dekorácia a navyše sú naozaj použiteľné pre každodenné písanie. Pero kúpite na e-shope LANECRAWFORD.COM už od 8 €.

Autor: LANECRAWFORD.COMAutor: LANECRAWFORD.COM

V luxuse za každých okolností

V každom byte sa, okrem nevyhnutného nábytku a dekorácií objavujú samozrejme tiež predmety každodenného užívania, po ktorých čas od času potrebujete siahnuť. Reč je o vlhkých obrúskoch, utierkach alebo napríklad vreckovkách, ktoré by stále mali byť na očiach. Namiesto klasických papierových puzdier si ale zaobstarajte túto luxusnú škatuľku, ktorá je jednak zásobou pre papierové vreckovky a navyše originálnou bytovou dekoráciou. Kúpiť ju môžete na e-shope NEIMANMARCUS.COM za 36 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Retro is back

O čom sa v posledných rokoch neustále hovorí, je návrat retro módy, a to ako v oblasti módy, tak bytového dizajnu, retro prvky sú veľmi vďačnou záležitosťou, lebo sú nadčasové, čiže moderné dnes, zajtra aj za desať rokov. Tiež ste kúzlu retra bezpodmienečne prepadli? Potom si obstarajte napríklad tento štýlový plastový budík, ktorý bude príjemnou dekoráciou a súčasťou vášho každodenného prebúdzania. Jeho cena je na e-shope THEHUT.COM 27 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Článok Bytové novinky pre júl 2015 bol publikovaný 13. července 2015 v 00.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...