Bývanie podľa znamenia zverokruhu

Tagy:  byt, dom, nehnuteľnosť, dizajn, interiér, zverokruh, miestnosť

Sponzorované odkazy:

Bývanie podľa znamenia zverokruhu

Pri zariaďovaní bývania väčšina ľudí myslí v prvom rade na účelnosť a dizajn vybavenia. Kuchynská linka by mala byť nielen priestranná, ale aj plná multifunkčných spotrebičov, obývacia izba musí vlastniť pohodlnú sedaciu súpravu a ak ide o kúpeľňu, ideálne by mala mať sprchovací kút aj vaňu. Vo svojom príbytku sa chce skrátka každý cítiť čo najlepšie, preto nie je divné, že apeluje na priestor, funkčnosť a posledné trendy. Aj napriek tomu všetkému sa však vo svojom byte alebo dome nemusíte cítiť vždy komfortne a príjemne. Čo tak si bývanie zariadiť podľa znamení zverokruhu?

Aj keď možno na charakteristiky jednotlivých znamení zverokruhu príliš neveríte, skúste im venovať trochu pozornosti a nasledujúce tipy použiť ako akési vodítko, ktoré vám zariaďovanie interiéru môže značne uľahčiť.

Baran

Barani sú známi svojou obľubou vo veľkých a svetlých priestoroch, preto nie je divné, že túžia po miestnostiach s množstvom okien a svetlých teplejších farbách. Čo sa materiálov a vybavenia miestností týka, rozhodne preferujú prírodné prvky ako je drevo a kameň. Umelú hmotu v byte barana nenájdete.

Býk

Býkov možno rozdeliť na dve skupiny. Jedni preferujú luxus, lesklé materiály a moderné technológie, tí druhí zase prírodné materiály, porcelán a kvety vo všetkých izbách. Ak do nejakej miestnosti investujú všetky svoje úspory, potom je to kúpeľňa a prvotriedna kuchyňa.

Blíženci

Akonáhle vojdete do bytu blížencov, okamžite si všimnete veľa vecí, ktoré vám budú pripadať celkom nepodstatné a zbytočné. Blíženci majú tendencie zariaďovať bývanie podľa svojich záujmov a ľahko sa vrhajú do farebných a niekedy nesúrodých kombinácií.

Autor: Stephen ThomasAutor: Stephen Thomas

Rak

Rak je odjakživa zameraný na rodinu a budovanie rodinného krbu, preto nie je divné, že jeho bývanie nie je voľnomyšlienkárske, ale naopak môže pôsobiť usadlým dojmom. Raky milujú starožitnosti, ale aj rustikálny štýl, ktorý je nadčasovou záležitosťou.

Lev

„Môj dom, môj hrad“. Asi tak by svoje bývanie charakterizoval každý lev, ktorý si svoj príbytok zariaďuje ako svoju pýchu. Levy sa totiž veľmi radi obklopujú luxusom a všetkým, čo by odrážalo ich úspech a dobré finančné zázemie. Vo veľkých izbách preto nechýba luxusná elektronika a nábytok, ale aj zberateľské kúsky za veľa peňazí.

Panna

Panny sú vo svojej podstate veľmi skromné, čo sa tiež odráža na ich bývaní. Nemýľte si však skromnosť so zanedbávaním alebo nezáujmom o dizajn. Panny dokážu dokonale používať starý nábytok, reštaurovať, prispôsobovať a majú skvelý cit pre dokonalosť a dôkladnosť.

Váhy

Ak má niektoré znamenie naozajstný cit pre dizajn a zariaďovanie interiéru, potom sú to rozhodne váhy. Radi sa obklopujú tými najmodernejšími kúskami a ľahko dokážu rozpoznať, čo je na trhu tým najkvalitnejším a najlepším tovarom. V ich obydliach potom nechýba moderne spracované drevo, sklo a kovy.

Škorpión

Škorpióni pri zariaďovaní bývania myslia skôr srdcom, než ak hlavou a tak nie je divné, že je ich obydlie jedným veľkým experimentom. Neboja sa siahnuť po výrazných motívoch a kombinovať zdanlivo nekombinovateľné. To však neznamená, že by nemali cit pre estetiku, ba naopak, bývanie škorpióna môže byť veľmi inšpirujúce.

Strelec

Strelec je typicky praktickým znamením, ktoré je doslova majstrom v zariaďovaní úložných priestorov. Aj ten najmenší byt premení na úchvatné miesto a nešetrí pritom farbami a kreatívnym duchom.

Kozorožec

Zariaďovanie bytu alebo domu s kozorožcom nebude nikdy ľahké. Toto znamenie totiž preferuje strohosť, jednoduchosť a studené materiály i farby. Pokiaľ si budete chcieť presadiť výraznejšiu tapetu alebo dokonca kvety, pravdepodobne nepochodíte.

Vodnár

Vodnár je typickým slobodomyseľným znamením, ktorý uprednostňuje zaujímavé kreácie a nevšedný dizajn. Dokáže štýlovo skombinovať retro, moderný futurizmus a starožitné prvky dohromady tak, že už nebudete chcieť bývať inde.

Ryby

Pre ryby je úplne typická výtvarná stránka, ktorú sa snaží do svojho bývania premietnuť. Najradšej by si všetok nábytok sami vyrobili a čo u nich doma naozaj nenájdete, sú plasty, kovy ani sklo.

Autor: GatsbyAutor: Gatsby

Článok Bývanie podľa znamenia zverokruhu bol publikovaný 4. srpna 2015 v 06.45 v rubrike Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...