4 tipy na vonkajšie hojdačky, kreslá a stoličky

Tagy:  záhradný nábytok, stoličky, pohovky, kreslá, hojdačky, exteriér, leto

Sponzorované odkazy:

4 tipy na vonkajšie hojdačky, kreslá a stoličky

Mať vlastný dom, útočisko, kam sa vrhnete zakaždým, keď prídete unavení z práce, naštve vás kamarátka alebo keď potrebujete jednoducho vypnúť, je snom takmer každého človeka. Dom v sebe snúbi nielen priestor, komfort a súkromie, ale tiež možnosť byť v súlade s prírodou, čo vám panelák rozhodne neposkytne. Či už vlastníte rozsiahly pozemok alebo len drobnú záhradku s pár metrami, nezaobídete sa bez štýlového záhradného nábytku, ktorý vám zakaždým ponúkne svoju príjemnú náruč odpočinku.

Pre nedostatok miesta

Ak na záhrade bojujete s priestorom a nemôžete si dovoliť ju zaplniť sedacou súpravou ani kompletom záhradného nábytku, je tu geniálne riešenie, ktoré vás iste poteší. Svojho potešenia z odpočinku na čerstvom vzduchu sa nemusíte vzdať ba naopak si zaobstaráte túto trendy hojdačku, ktorá pojme až 140 kilogramov živej váhy a poteší nielen dospelých, ale aj deti. V hojdačke, ktorú možno ľubovoľne umiestniť na zárubne dverí alebo strechu pergoly, budete nerušene odpočívať po náročnom nedeľnom obede, čítať si obľúbený román alebo počúvať relaxačnú muziku. Kúpiť si ju môžete na e-shope NORDSTROM.COM už za 178 €, a to v niekoľkých farbách.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Odpočinok pri bazéne

Ak ste si už urobili tú radosť a zaobstarali ste si bazén, potom nesmiete zabudnúť tiež na záhradný nábytok, ktorý by nemal byť hocijaký. Ak si práve nepôjdete do bazéna zašportovať, potom sa predpokladá a obzvlášť v letných mesiacoch, že si chcete oddýchnuť a nachytať nejaký ten bronz. Neforemné a predovšetkým nekomfortné plastové ležadlá tak vymeňte za drevený nábytok s praktickým čalúnením, kde sa bude leňošiť jedna báseň. Toto vonkajšie ležadlo zoženiete na e-shope NEIMANMARCUS.COM za 279 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Kam usadiť návštevu?

K letu a zdržiavaniu sa na záhrade samozrejme neodmysliteľne patrí grilovanie, večierky a stretnutia s rodinou a priateľmi. Vašu návštevu však musíte prirodzene niekam posadiť. Záhradný nábytok už dávno nie je tým, čo býval a na jeho výber sa kladie rovnaký dôraz ako pri nákupe toho interiérového. Aby sa vaša návšteva cítila príjemne a chcela svoju účasť na párty zopakovať, usaďte ju do príjemných kresielok, ktoré vás na e-shope NEIMANMARCUS.COM vyjdú na skvelých 365 € za kus.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

V súlade s prírodou

Ak je niečo na záhradu naozaj vhodné, potom sú to všetky prírodné materiály, ktoré dokonale splynú s vonkajším prostredím. Plastový, sklenený alebo kovový nábytok je síce pomerne odolný, ale na záhradnom pozemku pôsobí ako „päsť na oko“. Namiesto toho radšej stavte na osvedčené drevo, tentoraz v úplne inej podobe, ako ho máte doma v obývacej izbe alebo spálni. Na záhradu je najvhodnejší ratanový nábytok, ktorý pôsobí jemným dojmom a zároveň vydrží dlhé roky úplne nepoškodený. Ak neviete, kde ratan zakúpiť, pozrite sa na stránky e-shopu NEIMANMARCUS.COM, kde zoženiete nielen kreslá, leňošky, pohovky a stoličky, ale aj stoly, stoličky alebo dokonca vonkajšie police. Cena súpravy je v tomto prípade 2 678 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Článok 4 tipy na vonkajšie hojdačky, kreslá a stoličky bol publikovaný 31. srpna 2015 v 06.00 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...