Halloweenske dekorácie nielen na dušičky

Tagy:  doplnky, bývanie, interiér, exteriér, byt, dom, záhrada, halloween

Sponzorované odkazy:

Halloweenske dekorácie nielen na dušičky

Nie je tomu tak dávno, čo sme si aj my osvojili nejaké americké sviatky a zvyklosti a hoci sa im veľa ľudí bránilo zubami nechtami, dnes ich slávime tiež alebo ich aspoň berieme ako skvelú zámienku pre obstaranie netradičného kostýmu, usporiadanie párty alebo vyzdobenie domu. Halloween je presne jedným z tých amerických sviatkov, ktoré sa pomaly, ale iste dostávajú pod kožu aj Slovenským obyvateľom. Nemusíte nutne blázniť ako Američania, piecť nevkusné torty a zdobiť bývanie do pavučín, ale niektoré dekorácie, ktoré obstoja na sviatok dušičiek, sa môžu skvele hodiť pre interiér na celú jeseň.

Vence sú typickou dekoráciou samozrejme na Vianoce, kedy nesmú chýbať ako na stole, tak na dverách alebo vrátach do záhrady. Vence sa však môžu, v najrôznejších obdobách, objavovať prakticky po celý rok, kedy sa len prispôsobia ročnému obdobiu. Na jar stavte na čerstvo rozkvitnuté stromy, v lete na sušené bylinky a farebné kvety a na jeseň si kúpte veniec v prírodných farbách. V prípade oranžovej dekorácie ho môžete použiť aj ako Halloweenskú výzdobu pre interiér aj exteriér. Tento kúsok zoženiete na e-shope NORDSTROM.COM za 33 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Dekorácie by sa mali objavovať v úplne každom byte či dome pretože bez nich by bol interiér strohý, nudný a veľmi neosobný. Výhodou doplnkov je, že s ich pomocou môžete interiér všemožne obmieňať a dotvárať k obrazu svojmu, bez toho aby ste museli kupovať úplne nový nábytok, ktorý by bol veľmi nákladný na obstaranie. Sila dekorácií je v ich detailnosti, preto myslite aj na tie najmenšie drobnosti. Sviečky sú vždy vďačnými bytovými doplnkami, preto sa pri ich obstarávaní nezdráhajte a obzvlášť nie v prípade, ak majú aktuálnu tematiku. Páčia sa vám voňavé tekvice? Na e-shope CRATEANDBARREL.COM zaobstaráte sadu týchto 3 sviečok za skvelých 8 €.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Zabudnúť by ste nemali ani na tých najmenších, ktorí tiež potrebujú trochu toho potešenia a nepohrdnú ani bytovými dekoráciami, ktoré pobavia a sú nápadité. Ak deti niečo úplne milujú, potom sú to tradície a ich výzdoby. Možno práve preto je v Amerike Halloween taký obľúbený, pretože sa týka predovšetkým detí. Vankúšiky, deky a prikrývky s ľahko strašidelnými motívmi a nápismi sú skvelým nápadom nielen pre Halloween, ale tiež pre celú jeseň a zimu. Tento vankúšik kúpite na e-shope CRATEANDBARREL.COM už za 27 €.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Halloweenská výzdoba sa týka interiéru, ale ešte viac sa zameriava na exteriér, ktorý by mal pôsobiť strašidelným dojmom. Než by ste ale investovali do strašiakov, pavučín a iných zbytočností, ktoré po jednom večeri beztak vyhodíte, zaobstarajte si niečo, čo bude terasu, verandu alebo pergolu zdobiť po celý rok. Čo hovoríte na túto krásnu dekoráciu v podobe vonkajšej sviece zasadenej do štýlového kovového lístia? Nápaditý doplnok kúpite na e-shope KOHLS.COM za 74 €.

Autor: KOHLS.COMAutor: KOHLS.COM

Článok Halloweenske dekorácie nielen na dušičky bol publikovaný 1. listopadu 2015 v 18.00 v rubrike Dom, Byt, Doplnky a Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...