Novembrové novinky do kuchyne

Tagy:  domácnosť, byt, dom, kuchyňa, komfort, pohodlie, varenie, pečenie

Sponzorované odkazy:

Novembrové novinky do kuchyne

Kuchyňa sa nesporne nachádza v úplne každom byte, aj keby sa jednalo o naozaj miniatúrnu garsónku. Bez kuchynskej linky by ste si len ťažko pripravili pokrmy, ktoré máte radi, veľmi ťažko by ste mohli pohostiť svoju návštevu a celkovo sa postarať o domácnosť. Či už patríte k domácim gazdinkám alebo sa radíte k skôr sviatočným kuchárom, bez kuchyne jednoducho sa nedá existovať. Okrem faktu, že je kuchyňa praktickou súčasťou bývania, mala by tiež pôsobiť estetickým dojmom. Pozrite sa na novembrové novinky a vychytávky a kúpte si niečo, čo vám urobí radosť, pomôže pri varení alebo pečení a čo bude jednoducho vyzerať úplne skvele.

Šľahajte ostošesť

Každá žena, ktorá v kuchyni strávi aspoň nejakú časť zo svojho dňa, veľmi dobre vie, že si s pár miskami, jednou panvicou a naberačkami rozhodne nevystačí. Čím viac domácich pomocníkov a robotov, tým lepšie. Každé šľahanie bielkov alebo šľahačky môže byť úplný horor, budete ale prakticky bez práce, keď stavíte na novinku značky Swan, ktorá všetku prácu urobí za vás. Multifunkčný šľahač pripraví ingrediencie nielen do koláča, ale aj na vianočné pečivo, narodeninovú tortu alebo napríklad na rannú omeletu. Cena šľahača je na e-shope THEHUT.COM 185 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Palacinky za sekundu

Povedzte, ktoré dieťa bezmedzne nemiluje palacinky? A treba podotknúť, že si na ne potrpia aj dospelí. Palacinky sú geniálnym raňajkovým variantom na nespočetné množstvo spôsobov, dopriať si ich môžete ako desiatu alebo sladký dezert a existuje aj veľa receptov na slaný variant. Ich príprava je síce jednoduchá, ale naozaj zdĺhavá. Nechcete pri sporáku stráviť mladosť? Potom vám doma nesmie chýbať tento teflónový nerezový kúsok značky Tower, ktorý pripraví chutné a zlatisté palacinky prakticky hneď. Cena výrobku je na e-shope THEHUT.COM príjemných 71 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Choďte so zdravou dobou

Doba sa v posledných rokoch nesie na vlne zdravého stravovania, ktoré so sebou samozrejme prináša celkovú zmenu životného štýlu. Nielen, že si v reštaurácii namiesto hranoliek a vyprážaného syru dáte šalát, ale tiež by ste mali prehodnotiť svoje varenie a pečenie. Ako ale jedlo pripraviť tak, aby bolo zdravé a zároveň jedlé? Skvelým pomocníkom vám bude vákuový parný hrniec, v ktorom vaše obľúbené jedlá pripravíte bez použitia tukov. Mäso a ryby budú neuveriteľne šťavnaté, zelenina chrumkavá. Cena parného hrnca je na e-shope THEHUT.COM skvelých 86 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Radosť pre deti

Keď sa do vášho života dostanú deti, všetky malichernosti idú bokom a vy sa zaujímate iba o ich blaho a dobro. Ratolesti samozrejme milujú sladké a najradšej by jedli len všetko nezdravé. Môžete im piecť domáce sušienky a buchty, kedy eliminujete zbytočný biely cukor, ale bavilo by vás to neustále? Môžete ich zabaviť a dovoliť im trochu toho maškrtenia pomocou domáceho stroja na prípravu cukrovej vaty. Z trstinového cukru bude zdravšia a deti tento nápad neuveriteľne ocenia. Cena prístroja je na e-shope THEHUT.COM 43 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Článok Novembrové novinky do kuchyne bol publikovaný 7. listopadu 2015 v 19.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...