Aké farby u vás nesmú chýbať? Kombinujte prírodné odtiene

Tagy:  byt, bývanie, dom, interiér, dizajn, pohovka, lampa, krb, hodiny, drevo, prírodné farby

Sponzorované odkazy:

Aké farby u vás nesmú chýbať? Kombinujte prírodné odtiene

Pri zariaďovaní nového interiéru alebo zveľaďovaní toho existujúceho sa vždy ponúka otázka, akým štýlom sa vlastne uberať. Stavíte na osvedčenú klasiku v podobe dreva, vrhnete sa do moderného nadčasového štýlu, zameriate sa na úložné priestory a minimum nábytku alebo ste si obľúbili retro a hodláte ho do bývania zakomponovať? Tieto a mnoho ďalších otázok je čisto a len na vás a ak si nie ste istí, do čoho investovať, vyberte si prírodné farby, ktoré sú trendy dnes a budú v kurze aj za niekoľko rokov. Pri zariaďovaní interiéru by ste vždy mali myslieť na funkčnosť a nadčasovosť, čo vám prírodné odtiene rozhodne môžu sľúbiť.

Teplo domova vo farbách lesa

Krbové kachle, nie sú v interiéroch žiadnou novinkou a aj napriek tomu, že sa v domoch objavujú už nejaký ten rok, stávajú sa čoraz viac populárnymi. Niet sa čomu čudovať, pretože ide o naozaj praktický a zároveň štýlový doplnok, ktorým doma snáď nikto nepohrdne. Krby vám nielen zaistia príjemné prírodné teplo, ktoré kúrenie skrátka nikdy nevykúzli, zároveň ale ide o tak nadčasový dizajnový kúsok, ktorý môžete teraz vlastniť tiež v byte, nielen v rodinnom dome. Pozrite sa na obsiahlu ponuku e-shopu LOVETHESIGN.COM, kde vás tento krásny krb vyjde na 834 €.

Autor: LOVETHESIGN.COMAutor: LOVETHESIGN.COM

Pohovka, čo znesie aj neporiadok

Nejedna rodina či pár sa pri zariaďovaní bývania obzerá po svetlom nábytku a ideálne bielej sedacej súprave. Tá v interiéri samozrejme vyzerá skvele do doby, než si na ňu prvýkrát sadnete s desiatou alebo, nedajbože, s deťmi. Každá šmuha, hoci najmenšia, sa na svetlom nábytku premietne a jeho čistenie je potom veľmi prácne a finančne nákladné. Nebolo by preto o niečo múdrejšie, zaobstarať si pohovku v tmavšej farbe, ktorá bude krásna a ako nová veľa rokov? Na e-shope LOVETHESIGN.COM ich nájdete nespočetné množstvo. Čo hovoríte napríklad na tento okrový model za 1242 €?

Autor: LOVETHESIGN.COMAutor: LOVETHESIGN.COM

Metalické odtiene letia

K prírodným farbám nesporne patria tiež metalické odtiene, ktoré sú hitom posledných pár rokov a rozhodne sa nemajú v pláne stiahnuť do ústrania. Či už sa rozhodnete pre zlatú, medenú, bronzovú alebo klasickú striebornú, v interiéri rozhodne majú svoje právoplatné miesto. Strieborná farba dokonale ladí so šedým a čiernym dizajnom, naopak zlatá, medená alebo bronzová si dokonale rozumie s prírodnými tónmi a tiež materiálmi ako je drevo alebo kameň a tehla. Kúpte si tieto prekrásne hodiny z e-shopu LOVETHESIGN.COM, ktoré vás vyjdú na príjemných 87 €.

Autor: LOVETHESIGN.COMAutor: LOVETHESIGN.COM

Osvetlenie v duchu prírody

Osvetlenie je alfou a omegou každého bytu a veľa ľudí ho berie ako úplnú samozrejmosť. V niektorých bytoch alebo domoch sú vopred nainštalované svetlá, či už lustre alebo klasické „bodovky“ a z toho dôvodu sa práve osvetlením nemusíte toľko zaoberať. Ak chcete si ale doma vytvoriť príjemnú autentickú atmosféru, nemala by vám chýbať stolová lampička alebo lampy stojacie, ktoré majú svoj nezameniteľný charakter. Na e-shope PARROTUNCLE.COM na vás čaká nespočetné množstvo krásnych kúskov v kombinácii s drevom, ktoré vás jednoducho uchvátia. Cena jednej lampy je 151 €.

Autor: PARROTUNCLE.COMAutor: PARROTUNCLE.COM

Článok Aké farby u vás nesmú chýbať? Kombinujte prírodné odtiene bol publikovaný 17. února 2016 v 05.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...