Kúpeľne v žiarivých farbách

Tagy:  kúpeľňa, farby, výrazné farby, odtiene, červená, žltá, príroda, drevo, interiér, design

Sponzorované odkazy:

Kúpeľne v žiarivých farbách

Kúpeľňa je miestom, ktoré by sa rozhodne nemalo zanedbávať, pretože okrem faktu, že slúži k hygiene, tu tiež odpočívame a načerpávame nové sily do ďalších namáhavých dní. A práve preto by mala pôsobiť útulným, relaxačným dojmom, ktorý vás nabije pozitívnou energiou. Ak plánujete prestavbu kúpeľne a neviete, do akého interiéru investovať, nechajte sa inšpirovať výraznými farbami a zaujímavými prvkami, ktoré sú nadčasové, neopozerané a jednoducho skvelé.

Nech žije červená

Červená je skrátka nesmrteľná farba, ktorá sa v interiéroch bude vždy skvele vynímať a nikdy nevyjde z módy. Pravdou je, že jeden rok je maximálne v kurze a ten ďalší ustúpi málinko do pozadia, ale vždy si nájde cestu späť, a preto sa jej rozhodne nemusíte báť. Obzvlášť v kúpeľniach vyzerá červená farba famózne, pretože pôsobí veľmi hrejivým dojmom, čo je v miestnostiach tohto typu žiaduce a tiež dokáže povzbudiť, a to predovšetkým v ranných hodinách, čo každý ocení. Nechajte sa inšpirovať týmto obrázkom a stavte na minimalizmus a jednoduchosť. Hladké línie sú ľahko umývateľné a vyzerajú veľmi elegantne a luxusne.

Stavte na minimalizmus a červenú, autor: bydleniczStavte na minimalizmus a červenú, autor: bydlenicz

V tónoch slniečka

Žltá je optimistickou farbou, ktorá je prirodzená sama, preto si v interiéroch vždy nájde svoje miesto a stále viac ľudí v nej nachádza zaľúbenie. Avšak vo väčšine prípadov tento odtieň zdobí skôr detské izby, spálne, jedálne, prípadne pracovne. Prečo ale nedodať trochu toho tepla a slnka aj do kúpeľne, kde je práve pozitívna aura podstatná? Stavte preto na klasické kachličky a aby kúpeľňa nepôsobila príliš svetlým a monotónnym dojmom, doplňte ju o ratanový nábytok, biele osušky či napríklad o modrú farbu, ktorá ide so žltou skvele dohromady.

Žltá je IN, autor: bydleniidnesczŽltá je IN, autor: bydleniidnescz

Vo farbe prírody

Kúpeľniam a koniec koncov celému bytu vždy lichotia farby prírodné a nie umelé. Drevo, kameň, tehla, hnedá, okrová, oranžová, to všetko sú farby a materiály, ktoré nikdy nevyjdú z módy a v dizajne budú vždy žiaduce. Hoci sa mnohokrát na trón dostane sklo, umelá hmota či kovy, príroda si svoje miesto na výslní vždy vydobyje späť. Ak chcete teda mať kúpeľňu nadčasovú a modernú aj za desať rokov, investujte do hrejivých farieb v kombinácii s drevom.

Prírodné farby a drevo, autor: novinkyczPrírodné farby a drevo, autor: novinkycz

Článok Kúpeľne v žiarivých farbách bol publikovaný 16. prosince 2013 v 07.30 v rubrike Dom a Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...