Riad s rastlinnými motívmi, ktorý musíte mať

Tagy:  kvety, rastliny, motívy, taniere, domácnosť, kuchyňa, nakupovanie, eshop, e-shop

Sponzorované odkazy:

Riad s rastlinnými motívmi, ktorý musíte mať

Kuchyňa je pre väčšinu žien najobľúbenejšou miestnosťou v dome a tiež v kuchyni ženy trávia veľa času. Mladý človek si s varením príliš hlavu neláme, ale keď sa konečne usadíte, vyberiete si byt alebo dom presne podľa vašich predstáv a do dvojčlennej rodiny pribudnú deti, potom v kuchyni začnete tráviť čoraz viac času. K príprave najrôznejších pokrmov a tiež na stolovanie je potrebné vlastniť mnoho druhov a variantov pomocníkov a tiež kuchynského riadu, ktorý by mal byť praktický a rovnako tak reprezentatívny. Chcete dať svojmu vybaveniu novú tvár a obstarať si niečo, čo bude korešpondovať s módom leta? Potom sa pozrite na tento prekrásny riad s rastlinnými motívmi, ktorý jednoducho musíte mať.

S rastlinnými motívmi ste sa v prípade riadu mohli stretnúť už nespočetnekrát. Už naše babičky vlastnili legendárny „cibuľový riad“ a mnoho šálok alebo mištičiek, na ktorých bolo vyobrazené letné ovocie, margarétky alebo iné kvety a trávy. Trendy sa opakujú a dnes klasické biele alebo jednoduché čierne taniere opäť vystriedal romanticky ladený riad s kvetmi. Nebojte sa ani takto typických a výrazných prvkov, ako je to v prípade riadu a tanierov značky Mikasa. Pozrite sa na e-shope MIKASA.COM, kde si určite vyberiete. Cena tanierov sa pohybuje od 15 €.

Autor: MIKASA.COMAutor: MIKASA.COM

Leto samozrejme pripomína prázdniny a zahraničné dovolenky, na ktoré ľudia veľmi radi spomínajú. Príjemnou nostalgickou pripomienkou sú taniere a ďalší riad v štýle provence, ktorý je všeobecne v domácnostiach veľmi populárny a vyhľadávaný. Na e-shope MACYS.COM nájdete mnoho variantov od značky Villeroy & Boch Dinnerware, kde sa na provence štýl špecializujú. Taniere zoženiete už od 28 €.

Autor: MACYS.COMAutor: MACYS.COM

Pokiaľ máte chalupu, chatu alebo iné víkendové miesto, kam s rodinou veľmi radi jazdíte, a to obzvlášť v tejto dobe, kedy je teplo a slniečko už od skorých ranných hodín, potom by vám samozrejme ani tam nemal chýbať praktický a krásny riad. Na chaty je dokonale vhodná súprava riadu s motívom slnečnice od značky Portmeiron dinnerwear, ktorú zakúpite na e-shope MACYS.COM už od 17 €.

Autor: MACYS.COMAutor: MACYS.COM

Rastlinné motívy sa môžu vyskytovať v mnohých zaujímavých podobách, a to od veľmi výrazných kvetov, až po naozaj nenápadné prvky, ktoré sú príjemné a nijako zbytočne nepútajú pozornosť. A presne takéto nenápadné sú taniere a riad značky Bernardaud Jardin Indien, ktorý zoženiete na e-shope BLOOMINGDALES.COM od 46 €.

Autor: BLOOMINGDALES.COMAutor: BLOOMINGDALES.COM

Článok Riad s rastlinnými motívmi, ktorý musíte mať bol publikovaný 4. července 2016 v 16.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...