Tipy na originálny a praktický riad

Tagy:  praktický riad, taniere, misky, hrnčeky, kuchyňa, stolovanie, jedlo, varenie, pečenie

Sponzorované odkazy:

Tipy na originálny a praktický riad

Každá správna gazdinka vie, že na prípravu chutných pokrmov, je potrebné mať množstvo vychytávok, ktoré celkový proces varenia a pečenia neuveriteľne uľahčia. Niekto sa nezaobíde bez zapekacej misky, ďalší preferuje multifunkčné roboty a iný zase nemôže existovať bez kuchynského náčinia ako je vareška či naberačka. Či už radi v kuchyni pracujete s čímkoľvek, jedno je isté, žiadna rodina sa nezaobíde bez súpravy poriadneho riadu. Kúpte si praktické a originálne kúsky, na ktorých okrem hlavného menu môžete podávať tiež dezerty a najrôznejšie chuťovky.

Dizajn sa netýka iba nábytku a bytových doplnkov, rovnako ako sa v móde zohľadňuje farba laku na nechty a make-up, aj pri zariaďovaní interiéru musíte dbať na tie najdrobnejšie detaily, ku ktorým zaručene patrí aj riad. Ak nehodláte deň čo deň stolovať pri babičkinom „cibuláku“ a tiež chcete niečo, čo nielen dobre vyzerá, ale tiež je ľahké na údržbu a umývanie, kúpte si túto praktickú sadu v jednoduchom tvare a v príjemnej kombinácii farieb, ktorá kuchyni dodá šmrnc a jedlo vám z nej rozhodne bude chutiť za všetkých okolností.

Jednoduchá súprava do každej kuchyne, autor: BrianinLRJednoduchá súprava do každej kuchyne, autor: BrianinLR

Takmer každá rodina má vo svojej kuchynskej linke klasické taniere, misky a hrnčeky, pričom vlastní minimálne jednu sviatočnú súpravu, ktorou sa pýši na Vianoce, narodeniny či iné významné dni, kedy sa podáva výnimočné jedlo. Avšak ako to tak býva, práve preto, že riad rozdeľujete na všedný a nevšedný, ten klasický a určený na každodenné použitie, sa čas od času rozbije až jedného dňa zistíte, že máte prázdne police. Pre všetky prípady sa preto poistite väčším množstvom obyčajných tanierov a misiek do zásoby, ktoré kúpite v zľavách a akciách.

Čo sa vlastností ideálneho riadu týka, tie by mali byť predovšetkým praktické, pretože aj keď majú taniere skvele vyzerať, predovšetkým by sa z nich malo dobre a ľahko jesť. Hranaté taniere s plochými okrajmi sú určite moderné a trendy, ale akonáhle po nich budete zemiaky „naháňať“ niekoľko minút, razom zmeníte názor a zatúžite po starej dobrej okrúhlej klasike.

Klasické taniere si kúpte do zásoby, autor: moxie-girlKlasické taniere si kúpte do zásoby, autor: moxie-girl

Článok Tipy na originálny a praktický riad bol publikovaný 27. prosince 2013 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...