Značka Alessi prichádza s odkvapkávačom na riad

Tagy:  odkvapkávač, riad, odkvapkávač na riad, kuchyne, kuchynskí pomocníci, pomocníci do kuchyne, riad, doplnky, Alessi

Sponzorované odkazy:

Značka Alessi prichádza s odkvapkávačom na riad

Odkvapkávače na riad sú stále v niektorých domácnostiach používané, avšak treba podotknúť, že v záplave moderných technológií ich účelnosť stráca význam.
Ďalším dôvodom, ktorý vystihuje neprítomnosť odkvapkávačov v našich interiéroch je ich nepekný vzhľad. Zvyčajne ide o nevýznamné materiály, ktoré strácajú najmenší detail pre krásu. Nevýznamnou zložkou je aj tvarové poňatie, ktorému chýba akýkoľvek kreatívny nápad, štýl a riešenie.

V našich podmienkach, je veľkým záporom odkvapkávačov riadu práve ich dizajn, ktorý vo väčšine prípadov nezapadá do moderne poňatého interiéru.

Odkvapkávač na riad od spoločnosti Alessi však hovorí iným smerom, tu sa odráža luxus, vysoký dizajn a elegancia. Odkvapkávač na riad je súčasťou produktového radu A di Alessi, ktorá sa vyznačuje demokratickým dizajnom. Pod týmto slovným spojením si môžeme predstaviť vysokú dizajnovú hodnotu za veľmi priaznivú cenu.

Odkvapkávače na riad „A Tempo“ sú vyrobené z nerezovej ocele, ktorá nás doslova omámi svojím elegantným šarmom. Priemer odkvapkávača meria necelých tridsaťsedem centimetrov, výška (v najvyššom bode) činí približne devätnásť centimetrov.

Exkluzívne poňatie odkvapkávača v podaní AlessiExkluzívne poňatie odkvapkávača v podaní Alessi

Zdroj: http://www.madeindesign.co.uk/…efapd04.html

Článok Značka Alessi prichádza s odkvapkávačom na riad bol publikovaný 23. srpna 2013 v 07.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...