Nestarnúci riad? Sklenený!

Tagy:  sklo, sklenené riady, kuchyňa, súprava, nakupovanie, eshop

Sponzorované odkazy:

Nestarnúci riad? Sklenený!

Sklo nie je v bytovom interiéri žiadnym nováčikom, ba naopak v bytoch a domoch sa objavuje už mnoho rokov. Keď opomenieme fakt, že sa bez skla nezaobídu okná či napríklad dvierka od kúpeľňových políc alebo kuchynské linky, nájde sklo svoje využitie aj v útrobách linky, a to v podobe riadu. Sklenený riad je nielen praktický, ale aj exkluzívny a určite sa za neho nemusíte hanbiť, ak vás prekvapí nečakaná návšteva alebo ak plánujete pozvať priateľov na večeru. Máte pocit, že by vaše kuchynské vybavenie potrebovalo trochu obnoviť? Potom načerpajte inšpiráciu a kúpte si nové sklenené kúsky, ktoré sa budú dokonale vynímať ako v drevenej, tak v celkom novej a modernej kuchyni.

Sklo v kuchyni rozhodne nemusí byť nudné a jednotvárne. Ak vás už nebaví používať klasické priehľadné poháre a taniere, ktoré vidíte na každom rohu a doma ich má prakticky každý, obstarajte si trochu zaujímavejší variant, a to v podobe fúkaných pohárov z matného a zdobeného skla, ktoré sú originálne a nadčasové. Pozrite sa napríklad na exkluzívnu kolekciu značky FLAMANTSHOP, ktorá ponúka štvordielne sady už od 43 €.

Autor: FLAMANTSHOPAutor: FLAMANTSHOP

Pokiaľ holdujete vínu a večer si s partnerom pochutnáte na kvalitnom červenom alebo bielom moku, potom vám doma nesmú chýbať poháre na víno. Tie sa vyznačujú oválnejším tvarom a tiež vysokou nohou, vďaka ktorej je možné víno piť s akousi noblesou. Ak chcete byť aj v oblasti kuchynského riadu trochu kreatívny, vystúpte zo zabehnutých konvencií a zaobstarajte si štýlové poháre v netypickom tvare aj farbe, ktoré nájdete len na e-shope spoločnosti CRATEANDBARREL. Jeden pohár vás vyjde na 21 €, pričom si môžete vybrať z niekoľkých atraktívnych variantov.

Autor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARREL

Nie je sklo ako sklo a rozhodne nie každý kúsok musí byť priehľadný a pôsobiť krehkým dojmom. Ak máte na kuchynskej linke alebo na stole obvykle misu s ovocím či napríklad s orechmi, vymeňte ju za tento štýlový variant, ktorý je nielen moderný a originálny, ale tiež veľmi praktický. Jednak ju možno použiť ako klasickú misku a navyše do jej útrob schováte aj iné pochutiny. Misa je vyrobená z kvalitného hrubého zafarbeného skla, preto sa len tak nerozbije a vydrží vám dlhé roky. Cena misy je na e-shope FINNISHDESIGNSHOP 93 €.

Autor: FINNISHDESIGNSHOPAutor: FINNISHDESIGNSHOP

Sklo si, okrem iného, skvele rozumie tiež s kovom, ktorý je do moderných kuchýň neuveriteľne vhodný. Okrem klasických misiek a tanierikov každý potrebuje tiež akúsi párty sadu, do ktorej efektívne nasypete drobné zobanie a pochutiny k vínu alebo k pivu. Kúpte si napríklad túto trendovú sadu mištičiek na kovovom podstavci, ktorú možno využívať mnohými spôsobmi. Zaobstarať si ju môžete na e-shope Bloomingdales, a to už za senzačných 32 €.

Autor: BLOOMINGDALESAutor: BLOOMINGDALES

Sklo má veľa podôb, pričom jednu atraktívnejšiu než druhú. Úplne dokonale vyzerá tiež v prípade, kedy ho nechcete nechať len tak jednotvárne a nudné, ale naopak sa rozhodnete pre farebnejší či ozdobnejší variant. Čo hovoríte napríklad na maľované taniere a misky, ktoré sú vhodné do veselých kuchýň, kde spolu stoluje celá rodina, vrátane malých detí, ktoré sa z rastlinných alebo zvieracích motívov na riad, iste potešia. Taniere si zaobstaráte na e-shope alebo priamo v predajniach spoločnosti CRATEANDBARREL, a to po 4 eurá za kus.

Autor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARREL

Článok Nestarnúci riad? Sklenený! bol publikovaný 4. března 2015 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...