4 bytové novinky, ktoré musíte mať

Tagy:  byt, dom, doplnky, dekorácie, interiér, štýl, móda

Sponzorované odkazy:

4 bytové novinky, ktoré musíte mať

Bytové dekorácie sú niečím, čo by v interiéri nemalo chýbať. Pýtate sa prečo? Bez drobností ako sú obrazy, fotografie, sviečky, vázy a iné dekorácie by bývanie nikdy nepôsobilo zabývaným a príjemným dojmom. Aj moderne vybavený byt by mal „hriať“ a pokiaľ sa budete sústreďovať len a výhradne na nábytok a minimum „zbytočností“, potom sa vo svojom byte či dome pravdepodobne nebudete cítiť príliš dobre. Pozrite sa na pár skvelých noviniek, ktoré vášmu interiéru prospejú a budú vyzerať úplne skvele, keď ich umiestnite do akejkoľvek miestnosti.

Dokážete si svoj domov predstaviť bez dekorácií ako sú obrázky detí, rodinné fotografie a iné obdobné predmety, ktoré vám pripomínajú, že máte svojich blízkych? Ak nie, potom by ste mali spojiť sentiment s dizajnom a obstarať si štýlové rámčeky, ktoré sú trendom tohtoročnej jari a leta. Tieto, zdanlivo všedné kúsky, sú výtvorom Newport Picture Frame a vyzerajú úplne dokonale v interiéri inšpirovanom Provance alebo vidieckym štýlom. Cena rámčeka je na e-shope SHOPMODALIST.COM 22 €.

Autor: SHOPMODALIST.COMAutor: SHOPMODALIST.COM

Každý má doma okrem potrebných vecí ako je oblečenie, riad, kozmetika či veci na upratovanie tiež mnoho zbytočností, ktorých sa skrátka nechce alebo nemôže len tak zriecť a treba podotknúť, že sa také veci deň za dňom zvyčajne hromadia. Obzvlášť v prípade, ak máte malé deti, ktoré vám radi nosia svoje výtvory. Obstarajte si štýlové úložné priestory, ktoré v miestnosti vyzerajú skvele a plnia dokonalú funkciu. Cena škatuliek najrôznejších veľkostí a potlačí vás na e-shope CARNETDEMODE.COM vyjde na príjemných 71 €.

Autor: CARNETDEMODE.COMAutor: CARNETDEMODE.COM

Kvety a jednoducho všetko živé je ďalším, čo premení váš domov v zabývané miesto, kam sa budete radi vracať po náročnom dni a kde sa bude páčiť tiež vašim príbuzným a priateľom. Ak máte vo svojom obydlí málo kvetov alebo žijete v domnienke, že ich vlastne nikdy nie je dosť, pozrite sa na ponuku e-shopu NORDSTROM.COM, kde si prídete na svoje. V ponuke sú kvety kvitnúce, ale aj trvanlivé, ktoré znesú aj zložitejšie podmienky a nedostatok svetla. Cena kvetov sa pohybuje okolo 37 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Máte doma drobností a doplnkov dostatok, ale stále máte pocit, že vášmu bývaniu niečo chýba a nie je tak útulné, ako by ste si predstavovali? Kúpa ďalších dekorácií v tomto prípade zrejme nepomôže a zbytočne by ste naďalej vyhadzovali hŕbu peňazí za „lapače prachu“, ku ktorým nebudete mať žiadnu citovú väzbu. Ak nebývate v malej garsónke a môžete si dovoliť aj menšie stavebné úpravy, stavte na krb alebo krbové kachle, ktoré bytu či domu dodajú ozajstné teplo, a to doslova. Rodinné stretnutia pri rodinnom krbe budú nezabudnuteľné. Cena krbu sa na CRATEANDBARREL.COM pohybuje okolo 222 €.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Článok 4 bytové novinky, ktoré musíte mať bol publikovaný 15. července 2016 v 12.00 v rubrike Doplnky a Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...