5 noviniek do domácnosti, ktoré vás nadchnú

Tagy:  doplnky, byt, dom, dekorácie, interiér, bývanie, obydlie, leto, trendy, interiér

Sponzorované odkazy:

5 noviniek do domácnosti, ktoré vás nadchnú

Bytový interiér a dokonca exteriér podlieha trendom rovnako tak, ako obsah vášho šatníka a preto by ste si čas od času mali zaobstarať niečo, čo bývaniu dodá šmrnc, švih a punc novoty. Aby interiér pôsobil sviežim dojmom, nemusíte ho nutne zverovať do rúk architektov a dizajnérov a podstupovať nákladnú rekonštrukciu. Bohato postačí sa zamerať na pár štýlových noviniek zo sveta bytového dizajnu, ktoré sú nápadité, netradičné a veľmi pekné.

V žiadnom byte by rozhodne nemali chýbať obrazy, fotografie a iné ozdoby na stenu, bez ktorých by bol byt veľmi studený a neosobný. Avšak aj takéto obrazy vám môžu po nejakom čase zovšednieť a pokiaľ pozmeníte aj štýl bývania, vymeníte sedaciu súpravu alebo vymaľujete steny, mali by ste myslieť aj na obnovu nástenných doplnkov. Pozrite sa napríklad na novinky e-shopu NOVICA.COM, ktorý prichádza s radom krásnych obrazov, ktoré hrajú farbami, abstrakciou aj konkrétnymi tvarmi a dokonale sa hodia do každej miestnosti. Ceny obrazov sa pohybujú od 75 € za kus.

Autor: NOVICA.COMAutor: NOVICA.COM

Pri robení bytových dekorácií a celkovo pri zariaďovaní bytu alebo domu by ste samozrejme mali myslieť aj na tých najmenších. Deti síce, obzvlášť v útlom veku, štýl interiéru ešte príliš neocenia, ale vnímajú všetky vnemy o to viac, preto sú pre nich aj drobnosti a aj menší originálny kúsok na mieste. Pri detskej postieľke sa bude skvele vynímať táto ružová lampička pre malé princezné, ktorá svieti nežným romantickým svetlom a tvorí dokonalý doplnok do každej detskej izbičky. Cena lampičky je na e-shope NORDSTROM.COM 16 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

K bytovému dizajnu samozrejme neodmysliteľne patrí aj riad a všetok servis, ktorým je myslená aj kanvica na čaj, kávu alebo horúcu vodu. Rýchlovarná kanvica je klasikou, ale prečo sa nevrátiť k štýlu našich babičiek, ktorých kuchynský servis mal svoje osobité čaro. Kovová kanvica značky CRATEANDBARREL je nerezová, vytvorená z kvalitných materiálov a v takom odtieni, ktorý je veľmi trendový a nadčasový. Servírujte čaj o piatej štýlovo. Kanvicu zoženiete na e-shope CRATEANDBARREL.COM za 96 €.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Byt, dom a interiér celkovo robia aj tie najmenšie a zdanlivo nenápadné detaily, ktoré spoločne tvoria dokonale harmonický prvok, v ktorom sa budete cítiť úplne skvele. Reč je napríklad o takých detailoch, ako sú stojany na kefky, drobné poličky v predsieni alebo napríklad dávkovač mydla na umývadle alebo toalete. Inšpirujte sa aktuálnymi módnymi trendmi a zaplavte svoju kúpeľňu kvetinovými a rastlinnými motívmi. Namiesto klasických ruží však stavte na listy papradia, bambusu a žihľavy, a to aj v tlačenej a maľovanej forme. Cena dávkovača mydla je na e-shope LUISAVIAROMA.COM 33 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Článok 5 noviniek do domácnosti, ktoré vás nadchnú bol publikovaný 18. srpna 2016 v 04.30 v rubrike Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...